Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dedem_korkut
Gerçek AdSüleyman OCAK
Doğum Tarihi30 Ekim 1967
MeslekSınıf Öğretmeni
KonumSamsun,Bafra
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2011
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arızalı Okuma Erma Olta Makinesi ve Kasnaklı Olta başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Ürün tarafımdan satın alınmıştır. Kargo özenli yapılmıştı. İki taraf içinde hayırlı olsun.... Mesaja git »
SİLİNEBİLİR - Forum dışından satın alınmıştır konusunu başlattı (bir yıl önce)
2 TB 3,5' SATA Dahili 7200 RPM, 64 MB Seagate ya da Western Digital marka harddisk alınacaktır. Kargo da satıcıdan olmak üzere 175 TL'ye alıcı... Mesaja git »
SATILIK SEAGATE/1500GB/2,5HDD/100TL SATILDI başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Üstteki HD Tune ekran görüntülerinde "PHD 3.0 Silicon Power" diye yazıyor. Acaba bir karışıklık mı var?... Mesaja git »
ASUS NVIDIA GT430 128 BİT 1GB DDR3 - ANKARA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Pazarlik payi var midir hocam... Mesaja git »
Core 2 Duo İşlemci + 775Pin Anakart + Ram Setler (Ücretsiz Kargo) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Almak için özel mesaj attım.... Mesaja git »
Satılık Anakart ve İşlemciler başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
17-MSI 865 GM2 ANAKRT+P4 3.0 bu parçaların fiyatı ne kadar acaba?... Mesaja git »
neo cpu / anakart karışık set ve ürünler başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
p4anakart 478pin+ddr ram yuvalı 2adet ses+ethernet +vga onbord üstünde p4 işlemci var+fan takılı vaziyette +256ddr ram twinmoss 3lü set===60t... Mesaja git »
Satılık Asrock P4V88 başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
özel mesajım var... Mesaja git »
özel mesaj attım.... Mesaja git »
SAT. / TAK. VERBATIM 1 TB Store’n’Go USB 3.0 2,5 inç başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Tarafımdan satın alınmıştır. Hayırlı olsun.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
kendimi arayan bir seyyahım, sonunda kendime göçerim...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.500