Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
makko58
Gerçek Admakko wolf
KonumElazığ, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
teşekkürler alındı 1 adet... Mesaja git »
En Uygun Konut Kredisi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
180 bin konut kredisini 1,06 oran ile çekmiştim. 12 ay taksini ödedim aylık ödemem 4800 tl . gelelim konuya elime 10 bin para geçti bunu bankaya toplu... Mesaja git »
N11 11.11 Fiyat Yükselten - İndiren Mağazalar Avantajlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
note 9 u kim satacak bulamadım beyler yardımcı olursanız sevinirim... Mesaja git »
N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
11.11 dee note 8 ve ıphone 7 plus ne kadara düşer acaba... Mesaja git »
n11 11.11 Telefon konusunu başlattı (4 ay önce)
n11 den 11.11 de telefon almayı düşünüyorum sizce kaça düşer yada öneriniz varmı bütçem 3500 tl note 8 şuan 4500 tl ıphone 7 plus 4250 ıphone 8 ... Mesaja git »
En Uygun Konut Kredisi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
yani 36. ayda toplu mu ödemek lazım yoksa her 3 ayda ek 1 taksit daha mı ödemek lazım ?... Mesaja git »
Hocam ödeme şeklim resimde var . Şimdi her 3 ayda 1 ek taksit mi ödesem yoksa 36 sonunda komple mi kapatsam kardayim... Mesaja git »
yani elimde biriktirip toplu ödemek yerine biriktirdikçe hemen ödemek daha mı karli örneğin her 3 ayda 1 çift ödemek yani senelik olarak 4 taksit fazl... Mesaja git »
bir sorum olacak matematik veya faiz bilgisi yüksek olan yada hesaplamayı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim 180.000 tl konut kredisi çektim 1.06 ... Mesaja git »
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/evolvia-nutripro-2-800-gr-bebek-mamasi-skt-01-2020-371197110 GG Kupon satın alınırsa 75 e 15 kupon var 63 e... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094