Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
t.öğrenci
Gerçek Adhasan yılmaz
Doğum Tarihi24 Şubat 1993
Mesleköğrenci
İlgi Alanlarıyüzmek,elektronik
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 46
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
acemi birliği kastamonu 5.jandarma eğitim alay komutanlığı. usta birliği sivas il jandarma komutanlığı kısa dönem er :)... Mesaja git »
gelsin tazminatlar... Mesaja git »
çantamızın içinde ne olsun :) ayriyetten forumun whatshap grubu dolmuş galiba giriş yapamadım.... Mesaja git »
dun gece erkenden uyudum. uyandığım gibi sonuçları göreyim diye fakat 7 de gözlerimi açtım. karnıma sancı giriyor heyecandan :)... Mesaja git »
Kamp için nereyi önerirsiniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
şile kilimli koyuna yada şile saklıgöle gitmenizi tavsiye ederim. saklıgöle giderseniz eğer gölün solundan devam eden yolu takip ederek dağın tepesene... Mesaja git »
-merhaba arkadaşlar ihtiyaç fazlası i3-330M notebook işlemcisi satılıktır. 3mb ön belleğe 2.13 ghz çalışma hızına sahiptir. il dışına önce havale sonr... Mesaja git »
i3 330M İşlemci başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Merhaba ustam islemciyi almak istiyorum mevkiniz neresidir... Mesaja git »
Laptop açılıyor işlemci fanı hızla çalışıyor ve kapanıyor-TESPİT başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Merhaba, Geçtiğimiz aylarda bir sorun yaşadım, DELL N4030 dizüstü bilgisayarımı başlattığımda daha açılışta (bazen daha işletim sistemi yüklenme ... Mesaja git »
160 GB 2.5 İNC NOTEBOOK HARDDİSK konusunu başlattı (3 yıl önce)
elimdeki kullanmadığım hardiskimi satıyorum. bildiğim herhangi bir problemi yoktur. ihtiyaç fazlasıdır. fiyat gayet makuldur. fiyatım 40 tldir. http... Mesaja git »
SAMSUNG S5 YEDEK PARÇALARI( ön/arka kamera/sarj soketi/batarya/kılıf başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Güncel... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Alısveris yaptıklarım. "az sakallı dede(galaxy win aldım)" "rapsodiss(galaxy advance aldım)" "flasource(galaxy nexus aldım)" " syruse(pulsar saat aldım)" "(x2xyy discovery 2 sattım)"

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125