Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Driant
Gerçek AdTarık Okur
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rocket Engine - libGDX - Yayınlandı (Android) konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhabalar, Yaklaşık 5 sene önce, libGDX tabanlı bir android oyunu hazırlamaya başlamıştım ancak vakit darlığı, işler güçler derken rafa kaldırıp bıra... Mesaja git »
Superonline nasıl reklam enjekte ediyor, nasıl engellenir başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Engellemeye çalışmayın arkadaşlar, iptal edin aboneliğinizi, sebep olarak da bunu gösterin. Dik duruş sergilemezseniz kimse sızlanmamızı takmaz, adaml... Mesaja git »
Superonline reklamı görüyorum sizdede var mı ? [Tekrar Başladı] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Şu şekilde bir şikayet formu açtım, html injection'ın devamı durumunda aboneliğimi sonlandıracağım.... Mesaja git »
Tulpar T5 - Şahane bilgisayar, üzücü monitör başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba, Öncelikle yanıtınız için teşekkürler. Geçtiğimiz Cumartesi günü, bilgisayarı teknik servise bıraktım. Ofisteki arkadaşlar da sağolsunlar, g... Mesaja git »
Tulpar T5 - Şahane bilgisayar, üzücü monitör konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba, Yaklaşık 1 ay kadar önce Monster Tulpar T5 15.6" almış oldum. Kısaca izlenimlerimi paylaşmak istedim. Öncelikle bilgisayardan genel ol... Mesaja git »
Merhabalar, Büyük ihtimal ile 17" modelini alacağım bu hafta. Emin olmak istediğim tek bir şey var. Resmi sitelerinde de bulamadım cevabı. 4+... Mesaja git »
. konusunu başlattı (2 yıl önce)
yanlışlıkla buraya düştü, silinebilir.... Mesaja git »
silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
İnanılmaz. Ailem Mokka almayı düşünüyordu yakın gelecekte, yarın sabah ilk iş arayıp bu olan bitenden haberdar olmalarını sağlayacağım. Opel yetkili s... Mesaja git »
Virtual Studio'yu Nasıl Kaldırabilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Değiştir'e tıkla.... Mesaja git »
Rocket Engine, Android için geliştirdiğim oyun başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Selam, oyun Google Play Store'da yayımlı, ilk mesajımdan beta sürümüne erişebilirsin. Steam'e gelince; 1-2 sene önce sanırım Greenlight'a üye olmuştum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094