Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
direkt3d
Gerçek AdMüezzin Fatih
İlgi AlanlarıTorrent, Bilgisayar
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 173
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
izleyecek bitmiş dizi bulamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Bir de benden bonus. Fantastik de denilebilir ama sevdim. İnto the badlands... Mesaja git »
Teknosa 710 TL altlimitsiz çek. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Selam hocam, ilan güncel mi acaba?... Mesaja git »
Değerli Mogolo, defaat ile özel mesajınıza yanıt verdim. Lakin, ayarlardan özel mesajı devre dışı bıraktığınız yazıyor. Son olarak aynı cevabı buradan... Mesaja git »
1800 sandıkta muhalefet görevlisi eksiği var başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Başlığın gazına geldim, müşahit oldum. Aradılar fln, ama gidip imza atıp kartı almak istemiyorum. Sabahın 6'sınden akşam 7 ye kadar orada durabilmek h... Mesaja git »
Sadece Şu Surilyeliler Gitsin Diye Bile başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Artık Muharrem ince %100 hedef alındığı için midir bilmem. O bile Suriyeli'lere tarım işçiliği yaptıracağı benzeri bir söylemde bulundu. Sınır dışı et... Mesaja git »
Ak Parti Buyuk ist mitingi resimler eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Konu içerisinde ak partili arkadaş 'Sıla-i Rahim' yerine: ''silahi rahim yapilmis insanlar yolda ona ragmen kalabalik reisi yalniz birakmamis'' yazmış... Mesaja git »
Vallahi eczaneci Osman abiye sordum. Pahalı, tanesi 15 TL civarı dedi. Ancak ben çevremdeki bir arkadaştan alıyorum. Takma diş yaptırmış özel, 10-15 y... Mesaja git »
Prompter değil de samimiyet ile bizlere seslenmeniz daha doğru olurdu. Hepimiz Amazon, Aliexpress, gearbest gibi sitelerden alışveriş yapmaya mahkum h... Mesaja git »
KARI FOTOĞRAFLARI HD KALİTEDE. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Böyle boş ve gereksiz üyeler ceza almalı ki toplum ile dalga geçenlere ne olduğu hepimize küpe olsun... Mesaja git »
Alkolik biriyle nasil basa cikilir başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Allah yakınlarına yardım eylesin... Mesaja git »
Arkadaşları

has_başkan

jwill35

bemanetoglu

Xtracer

erland

Michael07

semih5977

kuponmerkezim

berna23f
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
--^^ JASPADE ^^--
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.089