Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fırkateynwar
Gerçek Adtarık yılmaz
Doğum Tarihi28 Şubat 1980
KonumManisa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
4 G DESTEKLEYEN VE DESTEKLEMEYEN AKILLI TELEFONLAR konusunu başlattı (4 yıl önce)
Türkiye artık 4G ile tanışmak üzere olmaktadır. 3G ile tanışıldığında Türkiye için önemli bir gelişme sağlanırken aynı şekilde 4G'nin aktif olması da ... Mesaja git »
kasa yan kapağı pleksi yapmak başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
ama lazer kesim yaptır yazık olmasın tekrar yazdım sonra keşke deme diye tekrar... Mesaja git »
kasa yan kapağı pleksi yapmak başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
kolay değil baştan uyarayım sizi amatörce uğraşa girmeyin derim lazer kesimle profesyonel bir mod olur,20 cm lik fan 30 tl 50*50 pleksi de 15 20 tl ye... Mesaja git »
öncelikle hayırlı satışlar ürünü almaya niyetlendim fakat isminizi aratınca şöyle bir başlıkla karşılaştım adminlerden ricam mesajımın silinmemesi diğ... Mesaja git »
IST// SATILIK CORSAIR 60GB FORCE 3 SERISI SSD başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: tassadar Disk modeli bu 3.5"1TB SEAGATE ST3100528AS http://images.gittigidiyor.com/4884/1TB-SEAGATE-SATAII-HARDDIS... Mesaja git »
cevap bekleniyor teşekkürler... Mesaja git »
öncelikle hayırlı satışlar dilerim,ürün acaba 7200.10 mu? 7200.11 mi? yoksa 7200.12 mi? biliyorsunuzdur 7200.10 ve 11 lerden insanların canı çok yandı... Mesaja git »
HighPower Absolite 650W Modüler PSU başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ATA

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078