Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
killer83
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
incehesap.com Seagate 1TB HDD Hediye Ediyor - Sonuç Açıklandı- başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
STEELSERIES SIBERIA 100 İYİ MİDİR? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
bende bu sorularin cevabini merak ediyorum. amazon vs ugrasmaya degermi yoksa bu siteden bu kulaklik almak oyunlarda yeterli mi?... Mesaja git »
FOOTBALL MANAGER SERİSİ 2017 - [510 ÜYE] - [ANA KONU] - [04 KASIM 2016 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Kulübün amacı paylaşımdır Football Manager serisini seven, oynayan, kendisini menajer hisseden herkes üye olabilir. Üye olmak isteyen bana pm atsın. ... Mesaja git »
AGE OF EMPIRES IV - 2017 [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
AGE OF EMPIRES IV! #AgeOfEmpiresIV is officially in the works! Keep an eye out for more info soon ageofempires.com Yakında daha fazla bilgi Gelecek..!... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ilk sayfada su laptop gozume carpti ancak detayli bilgi bulamadim. HP 17 – Y020NG (W6Y02EA) 43.9 cm (17.3 inch HD + Laptop (AMD Quad-Core A8 7410 APU... Mesaja git »
son 2 ay cok bos gecti adios. miles&smiles 1 tl 2mil guzel gibi kampabya vs takip etmeye gerekte yok ne dersiniz adiostan o tarafa gecmenin vakti geld... Mesaja git »
idea stick 300 prjeksiyon baglantısı konusunu başlattı (2 ay önce)
arkadaslar merhaba. lenovo ideacentre stick 300 minipdeki görüntüyü vga girişli projeksiyona aktarmak için hdmi dişi- vga dişi dönüştürücü kullanac... Mesaja git »
idea stick 300 prjeksiyon baglantısı konusunu başlattı (2 ay önce)
arkadaslar merhaba. lenovo ideacentre stick 300 minipdeki görüntüyü vga girişli projeksiyona aktarmak için hdmi dişi- vga dişi dönüştürücü kullanacağ... Mesaja git »
2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
lara kundu bölgesinde fiyatının hakkını verebilecek otel tavsiyeniz var mı? aska lara resort& spa ve IC Hotels green palace beğendiklerimiz bu otelle... Mesaja git »
2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kervansaray otellerinde bu yaz kalan varmi? en son icradan el degistirecek diye gormustum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.188