Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MaRQuE
Gerçek AdDoğan
Doğum Tarihi28 Ağustos ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mart 2004
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Quatro Mobile F1453 Yorumlar başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Cihazı bu şekilde kullanmayın, sakıncalı olabilir. Cihaz darbe aldı mı?... Mesaja git »
Yolcu sayısı düştü, free shop gelirleri azaldı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Havalimanı eski olduğundandır. Yenisi yapılınca görün. (Yersen)... Mesaja git »
Gayet güncel bir tasarım olmuş. 1-2 ayarla daha kullanışlı hale geliyor. Fakat büyük slayt çok geniş olmuş.... Mesaja git »
Abdullah Gül başkanlık için Hayır tarafının adayı olabilir başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kimden medet umuyorlar... Hayret birşey.... Mesaja git »
Şimdilik bu şekilde kullanmaya başladım. Eğer verim alamazsam dediğiniz uygulamayı deneyeceğim. ... Mesaja git »
Arayıcı kimliği özelliğine ihtiyaç duyanlar için, evet güzel bir uygulama. Ama benim gibi arayan kimliğini önemsemeyen birisi için TrueDialer daha k... Mesaja git »
TrueDialer'i kullanıyordum çok memnundum. Sonra desteği kestiler ve marketten kaldırdılar. TrueCaller'a yönlendiriyorlar, kullandım ama hiç beğenmedi... Mesaja git »
Arkadaşın bahsettiği uygulama Android Messages. Google'ın SMS uygulaması. İstediğin numaralı engelleyebiliyorsun. Onun dışında sen istemediğin sürec... Mesaja git »
Başlat menüsü klasör simgeleri sıklıkla kayboluyor. Var mı tavsiyesi olan? ... Mesaja git »
Masaüstünüz nasıl SSli ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşları

dragon-black

-mehmet-

upperlımb

Sentez*

emrec4nl4r

BeylerBeyi35

Şehr-i Hüzün

mucahid01

Anemo144

kadir6699

ucaksavare

CyteX
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Not: Yukarıda yazılanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Kullanıp kullanmama konusu tamamen size kalmıştır. Sorumluluğu size aittir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.219