Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MaRQuE
Gerçek AdDoğan
Doğum Tarihi28 Ağustos ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mart 2004
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Temiz kurulum yaptım. Format sırasında System Reserved Partition'u silmiştim bu yüzden Boot problemi yaşadım ve ancak 3. denememde tüm HDD'yi baştan t... Mesaja git »
Android Programlama Kitap Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Teşekkürler, kitabı almaya çalışacağım.... Mesaja git »
Android Programlama Kitap Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kılavuz olması açısından kitap istiyorum. Verdiğin isimleri aldım, oradan takip etmeye başlıyorum. Teşekkürler.... Mesaja git »
Android Programlama Kitap Tavsiyesi konusunu başlattı (dün)
Android programlamaya giriş için yerli yabancı kitap tavsiyeleriniz var mı? Aşağıdaki kitabı almayı düşünüyorum, sizce almalı mıyım? Yorumlarda güncel... Mesaja git »
İnternetten film indirmek yasaklanıyormuş başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
http://www.webtekno.com/turkiye-de-internetten-korsan-film-ve-dizi-izleme-donemi-sona-eriyor-h35060.html Bu haberden bahsediyorsan, galiba dizi ve fi... Mesaja git »
[Çözüldü] Konulardaki resimlere tıklayınca büyümüyor? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Düzeldi.Chrome'da Stylish eklentisi kuruluydu o sebep oluyormuş.... Mesaja git »
Benim asıl merak ettiğim banka müdürünün konuşup konuşmadığı. Sonuçta yaptıkları Rezaya nazaran kayıt altında.... Mesaja git »
SEGA, anket doldurana Crazy Taxi oyunu Steam Kodu veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
Ana sürümde, konulardaki resimleri büyültmek için tıklıyorum hiçbir şey olmuyor. Resmin büyük hali açılmıyor. Bu sorun sadece bende mi var acaba? Aya... Mesaja git »
İşçi alımları için AKP’den liste gidiyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Amin amin... Mesaja git »
Arkadaşları

dragon-black

-mehmet-

upperlımb

Sentez*

emrec4nl4r

BeylerBeyi35

Şehr-i Hüzün

mucahid01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
6.328