Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pekozgur
Gerçek AdOzgur Peker
Doğum Tarihi1 Haziran 1980
MeslekTekstil Mühendisi
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Triger seti 80,000km ya da 4 yıl olması lazım. 2011 model ise çok geciktirmemenizi öneririm.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Turkcell, Vodafone ve Avea. Mobil operatörlerin akıllı telefonlar ile birlikte yükledikleri uygulamalarında ana fikirleri belli. Kullanım verilerinizi... Mesaja git »
YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Aracı geçtiğimiz hafta yetkili satıcıda gördüm test ettim. 1,5 dci EDC 19inç jantlı cam tavanlı versiyonuydu. Sürüş keyifli, oturma pozisyonu güz... Mesaja git »
RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hocam diskleri değiştirmediniz mi? Rica etsem ön diskler için gittiğiniz yerden fiyat alabilir misiniz? (Ben Delphi marka disk taktırdım) Benim... Mesaja git »
iPhone 6S serisi ne kadar uzun 4K video çekebiliyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
1983-84 yıllarından başlayarak hayatımın değişik dönemlerinde çekilmiş görüntülerim var. Bir şekilde babam Kıbrıs'ta görevliyken bir kamera almış-vide... Mesaja git »
RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Eğer ölçülerimiz aynı ise (205-60r16) 28 lastik havası düşük kalıyor, en az 32 bastırın derim. Dönüşlerde yanaklardan cayır cayır ses gelir bu şekilde... Mesaja git »
RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Islık sesi balatalara toz kaçmasından kaynaklanıyor olabilir. En son balata değişiminden bu yana kaç kilometre geçtiğine bakmak lazım. Balata kullan... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note 5'in en detaylı görselleri ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Önceki telefonum Note 2 idi 3 çıkınca beğendim ama yükseltme gereği duymadım. 4 çıktıktan bir süre sonra aldım. Şimdi 5 ile ilgili bilgileri görüyorum... Mesaja git »
YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Renault’un önceki orta sınıf crossover modeli Koleos, makyajlı modelin de değiştiremediği düşük satış rakamları sebebiyle birkaç yıl sonra piyasadan k... Mesaja git »
80,000 yaptıralı 5 ay kadar oluyor. Yalnız benimki EDC o yüzden baskı balata için bir şey diyemeyeceğim. Bildiğim kadarı ile tamamen kullanım ile al... Mesaja git »
Arkadaşları

BAYOKAN84

basarank

benzade123
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Barnah bassak
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
TV
Samsung
Tablet
Samsung
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
İmza kullanmıyorum... En güzeli böyle... Kafam rahat...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078