Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Wayward Son
Gerçek Ada a
Doğum Tarihi16 Nisan ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mortal Kombat 11 Kapak Tasarımı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Var hocam zaten. Şunun devamını olmadı Remaster versiyonunu deli gibi bekliyorum. Kapak tasarımı müthiş bu arada.... Mesaja git »
The Division 2 PC Sistem Gereksinimleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: Manhunt Three <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: W... Mesaja git »
The Division 2 PC Sistem Gereksinimleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: Manhunt Three <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: B... Mesaja git »
PlayStation Store Aralık 2018 En Çok Satanlar başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır Eğer exc oyun bir konsol için her şeyse niye bu listelerde en fazla bir ya da iki tane exc oyun gö... Mesaja git »
PlayStation Store Aralık 2018 En Çok Satanlar başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: okan855 Cod,bf,pubg bunlar oynanacak oyunlar değil,online olarak sadece csgo oynarım.Oda sağolsun skinlerden, bıçakl... Mesaja git »
Devil May Cry 5'i Tamamlamak 15 Saat Sürecek başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Süre olarak God of War ve RDR ile karşılaştırılması abes. https://howlongtobeat.com/game.php?id=2496 DMC https://howlongtobeat.com/game.php... Mesaja git »
Dragon's Dogma: Dark Arisen Switch için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Şunun 2. oyununu yapın artık lan.... Mesaja git »
[quote]Orjinalden alıntı: deckartes lesbiyense oynamam mı yazıyor orda? joel yerine ellie ile oynamak istemiyorum diye görüş bildirmişim ... Mesaja git »
Anthem ‘Lost Arcanist’ Görevi Oynanış Videosu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Baldur's Gate, Kotor, Dragon Age, Mass Effect derken sonunda buna nasıl düşüldü gerçekten takdir ediyorum. EA sağolsun.... Mesaja git »
Call of Duty 2019 Ghosts 2 Değil başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
MW 2&3 Remastered yapsalar da yeterli benim için. Yeni oyuna gerek kalmaz. Bir de noobtube olayına çare bulsalar mis.... Mesaja git »
Arkadaşları

ankara

Technics

Zoginet

FantasyFiRe

Mactavish-

PunkBunny

maniague

d3vstator
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3, Xbox, Nintendo 3DS, PC, PSVITA, PS4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172