Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Marmaratic
Gerçek Adahmet tatar
İlgi AlanlarıOtomobiller.
KonumZonguldak, Ereğli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 49 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Enteresan... Mesaja git »
Otoyollarda önemli düzenleme: Ortalama hıza göre ceza kesilecek başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Düzce nin giriş çıkışlarında ki ve kalıcı konutlar yolunda ki ortalama hız ölçerler aktif değil mi ? Haybeye 70'e düşüyorum demek ki. Duble yolda 70... Mesaja git »
Otoyollarda önemli düzenleme: Ortalama hıza göre ceza kesilecek başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Söylediklerinde çok haklısın kesinlikle katılıyorum. Benim sana anlatmayı beceremediğim konu şu, öncelikler. Ben bu işlerin başındaki yetkili olsam ö... Mesaja git »
Bahane falan deyin bu. Her şey tıkırında ilerlesin ben aştım hız sınırının parasını seve seve öderim. Ceza düzeni sağlamak için kesilir, haraç kesmek... Mesaja git »
(1 TL ile calışan) Tazyikli su can aldı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Aynen bu çok önemli. Adamın kafasını uçurur.... Mesaja git »
Acil! Bu araç alınır mı? Kaza fotoğrafları var başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hasar tırtta arabada tırt. O para etmez. Dizel megane 3, astra h falan bakınız.... Mesaja git »
Geçin bu savunma işlerini. Bizi çok düşünüyorlarsa 3 şeritli yolda orta şeritte sollama yapan tırı en sol şeride çıkıp aynı anda sollamaya çalışan tır... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, telefon bazen fotoğrafları baya bulanık çekiyor nedendir ?... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Merhaba arkadaşlar mi5s gold 3/64 aldım. Ekran koruyucu ve en incesinden kılıf için link atmanızı rica edebilir miyim?... Mesaja git »
Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Balıkesir deyim nereden kiralayabilirim arkadaşlar. Hep merdiven altı...... Mesaja git »
Arkadaşları

okinali

elano68

EFSANEBRAD

erkmenson

emrct

horoz28

antet

grgl92

Cfrcfkr

barisatlas

Black-Viper

vetenes

Emre baran

Laji

royalblue
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ORİENT MAKO - Sıfır Ayarında - Fiyat düştü
Alıcı: EFSANEBRAD
Tarih: 29 Haziran 2016; 13:02:06
Yorum
Son derece ilgili, kibar, dürüst bir arkadaşımız. Kendisine yardımları için teşekkür ederim. Kendisine sonuna kadar kefilim. Alışverişten ziyade bir DOST kazandım...
Genel Puan

Ürün: Yeni Fotoğraflar. 80 TL. BEDAVA - ESPRİT kol saati.
Alıcı: Adalet
Tarih: 18 Nisan 2016; 17:18:26
Yorum
Alışverişte ilgili birisi. Teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: Satılmıştır. Teşekkürler.
Alıcı: Drift
Tarih: 29 Ocak 2016; 19:00:28
Yorum
Genel Puan

Ürün: Temiz SAMSUNG STAR.
Alıcı: VRMS
Tarih: 12 Haziran 2012; 11:33:41
Yorum
Sorunsuz satıcı,ilgili sürekli iletişim halinde .Alışveriş sorunsuz bir şekilde tamamlandı.
İmza
...BMW...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.219