Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fatihalt55
Gerçek AdFatih Altıntaş
MeslekÜniversite Öğrencisi
İlgi AlanlarıPS3, Metallica, Elektro Gitar, Oyun
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İngiltere'de okunan hukuk denkliği konusunu başlattı (8 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, Ben Londra'da 1 yıllık yoğunlaştırılmış programla hukuk programı (Graduate Diploma-in-Law; GDL) okudum, şu anda son sınavımın sonu... Mesaja git »
Milyonda Bir Olay Başıma Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Eyvallah :) E-devletten baktım ama henüz bir yerleştirme görünmüyordu, bakalım ne olacak ne zaman düşer...... Mesaja git »
Hahaha çok enteresan gerçekten, tarifi yok Yani ben de bir an önce gitmek istiyorum en erken Kasım'da diyorlar, ne garip iştir ben çözemedim gitt... Mesaja git »
Yukarıdaki arkadaşın da kullanıcı adı baya manidar Valla çok ilginç bir durum hocam ne diyeyim. Ama sen hiç merak etme, böyle bir saçmalık ben hayat... Mesaja git »
Bakaya iken askere gitmek isteyip gidememek? konusunu başlattı (2 yıl önce)
Evet yanlış duymadınız, belki biraz clickbait gibi saptırdım ama doğru. Bakaya kaldım ve askere gidemiyorum Daha doğrusu Ağustos celbinde gitmek isti... Mesaja git »
3 DEFA HAVA DEGISIMI VERDILER. MUAF NEDEN OLMADIM? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Henüz askere gitmemiş, bu konularda çok bir bilgi sahibi olmayan birisi olarak söylüyorum ama bence ulaşabileceğin konuyla ilgili üst makamlara şikyet... Mesaja git »
Asus Cerberus Klavye Problemi (Yeni alındı) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Aynen, şu anda kırmızı moddan çatır çatır yazıyorum Yazılımsal problem kaynaklıymış.... Mesaja git »
Asus Cerberus Klavye Problemi (Yeni alındı) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Beyler kusura bakmayın bu konuyu açtığımı unutmuşum Sorunu yaşadıktan sonra Vatan'a gidip klavyeyi garantiye verdim, 1 hafta falan sonra bana yazılım... Mesaja git »
Asus Cerberus Klavye Problemi (Yeni alındı) konusunu başlattı (3 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, Cumartesi günü Vatan'dan Asus Cerberus E10774 klavye aldım. Klavye dıştan bakıldığında vs. ışıklarıyla birlikte gayet hoş... Mesaja git »
Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Arkadaşlar oyun Steam'dan indi şu anda, birşey soracağım, Rockstar Games Social Club veya onun gibi başka bir program kurmama veya herhangi başka bir ... Mesaja git »
Arkadaşları

Mineral

Gorkem.IX

The Call of Cthulhu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PS3 / Xbox One / PC
PlayStation Network ID: fatihalt
Xbox One Gamertag: fatihalt
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Fatihalt's Dual-Boot Hackintosh-Windows Monster
Oyun Platformu
PS3
Hakkında
PS3 Slim + PS Move + Logitech PS3 Keyboard

PlayStation Network ID: fatihalt
Oyunlarım: Little Big Planet, Resident Evil 5, Battlefield Bad Company 2, Sports Champions, Fear, South Africa World Cup 2010, Guitar Hero 5 Bundle, Little Big Planet 2

Black Ops!

\MetallicA/

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125