Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emulert
Gerçek Adgbuyh ggv
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 7 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Modern Warfare 3'ün Multiplayer'ı CoD 4'e Benziyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
ben de diyordum bu kadar 'Yeni oyun' diye yutturulan dlc yi kim kanıp alıyor... Mesaja git »
Cursed Crusade: Çıkış Tarihi, Kapak ve Görüntüleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
İnsanların üzerinde yüzyıllardır üzerinde uğraştığı şeyi bu kadar dar imkanlar içinde iki paragrafta sana açıklamamı mı bekliyorsun yoksa :) ya da sö... Mesaja git »
Cursed Crusade: Çıkış Tarihi, Kapak ve Görüntüleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Ben zaten sizin bildiğiniz tek şey ona buna yobaz yaftası yapıştırmak dedim . Hiçbir şeyin bilinemiyeceğini bildiğini idda eden agnostiğe zaten cevap... Mesaja git »
o yüzden cahilsin, bütün dinlere karşı olan akımların nerden geldiğiğni, ağzından çıkan lafların halbuki daha önce kimler tarafından senin gibilerin b... Mesaja git »
@Wayward Son Ben zaten amerikaya karşı savaşabildiğimi idda etmedim, kendi oturduğu yerdenonun dememin sebebi amerikaya karşı savaşanları beğenmeme... Mesaja git »
Senin mükkemmel müslümanların çok güzel savaşıyor ya sözde karşı olduğunuz emperyalist amerikaya karşı, talibanı beğenmiyorsun. Kalk önce amerikan ... Mesaja git »
Modern Warfare 3'ten Grup Görüşmesi Özelliği başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
yapılmıyor. Bütün modları oynamış biri olarak söylüyorum. Önüne çıkan adama ilk kurşunu atmaktan başka bir amaç yok.... Mesaja git »
S.T.A.L.K.E.R. 2'den Yeni Detaylar başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Bunu seven Metroyu da sevdi :) İkisi de mükkemmel!... Mesaja git »
Battlefield 3'ün Battlelog Özelliği Gözüktü başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
15$ fark var... Mesaja git »
Haçlıya karşı koyan mücahitlerin oyununu görmek nasip olacak mı acaba... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094