Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MytHnfr
Gerçek AdOrhan ARSLAN
Doğum Tarihi19 Mart 1993
KonumTrabzon, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bilemiyorum ne yazık ki. Benim kartım sanal işlemlere kapandı o yüzden internet bankacılığından açtım tekrara alayım dedim yine kapandı.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Aynısı Vakıfbank kartım için oldu düzeltemedim. O ara 6$ idi BTA alamadım daha da almam heralde.... Mesaja git »
Gamescom 2017'nin Açılışını Almanya Başbakanı Yapacak başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Türkiye'de oyun piyasası iyi yerlerde olsaydı eğer böyle bir etkinlik için Almanya'dan çok daha iyi bir konumumuz olduğunu düşünüyorum.... Mesaja git »
IO Interactive Artık Bağımsız Bir Stüdyo başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
[quote]Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Ben şimdi anlamadım bu stüdyonun ceosu Türk galiba ve bu oyun Türkçe dil seçeneği ile gelmedi. Şaka gibi cid... Mesaja git »
Bully 2 Game Informer'da Listelendi, Site Bir Hata Olduğunu Söyledi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tamam tamam, inandım.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hellblade Steam'de 49tl'den ön siparişe açılmış. Ninja Theory bağımsız bir stüdyo fiyat değişikliği olmaz gibi ama insan tereddüt etmiyor değil.... Mesaja git »
No70: Eye of Basir Tekrar Ertelendi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Her şeyi geçtim de şu ekranın ortasındaki imleç niye sinematik sahnelerde görünüyor? Yani oyunun demosunda da vardı dedim kaldırırlar fakat şu anki vi... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benim için o problemler olmasa bile sıkıntılı bir oyun. ... Mesaja git »
Türk Yapımı Tartarus Yeni Videosuyla Steam’deki Yerini Aldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Başka tür yapamazlar çünkü işi bilen adamlardan ekip kurmak kolay değil. Bir kere yapacağınız türe hakim olmak zorundasınız bir yerde. Şu oyunu kaç ki... Mesaja git »
Yakın Bir Zamanda Yeni Deus Ex Oyunu Göremeyeceğiz başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Zaten iki oyun arasında 5 sene var. Bir sonraki oyunun da 4-5 sen sonra geleceğini düşünüyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

PPoCuKK

AMERICOS

SokemoN

Herames

Sultan II. MEHO

77giorgi77
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3, PC
Takım
Trabzonspor
LOL
Lux, Ahri, Diana
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125