Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MytHnfr
Gerçek AdOrhan ARSLAN
Doğum Tarihi19 Mart 1993
KonumTrabzon, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nintendo Switch Sunum Listesi Sızdırıldı - Söylenti başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yalnız benim bildiğim Ubisoft 2016'da AC çıkarmayacaktı. 2017'de de çıkarmazsa çatlar Ubisoft.... Mesaja git »
Mass Effect 2 Origin'de ücretsiz şu anda.... Mesaja git »
Steam Kış İndirimleri Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu indirimlerin yüzdelikleri her ülkede aynı mı oluyor yoksa onlar da değişebiliyor mu fiyatlar gibi?... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six Siege Year 2 Pass Satın Alınabilir Durumda başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Paragöz falan diyen olmuş ama oyuncular çok istedi diye adamlar 2.yılı yapıyorlar ve buna erişmenin tek yolu da para basmak değil yani. Fiyatlar tartı... Mesaja git »
Resident Evil 7'nin Koleksiyoncu Sürümü Listelendi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İyi oyunu içine koymayı unutmamışlar.... Mesaja git »
Mühim olan bundan sonrası. Aynı kafa devam ederlerse cezamı yerim paramı da kazanırım durumundan öteye geçmez. Umarım tüketiciye olumlu yansır.... Mesaja git »
Skyrim Remastered Konsollarda 30FPS Çalışıyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aynı Bethesda Steam'in halloween indirimlerinde 90tl'lik The Evil Within'i 120tl yapıp indirim uyguladı.Şimdi düzeltilmiş tabi yazık.... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda, PS4'te 30fps PS4 Pro'da da 30fps başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Eleştirilerin sebebini anlamadım. Çok iyi bir nane olsa Ps4 kullanıcılarını görmezden geldi diye yerden yere vurulacaktı. Böyle bir şey olması, bence ... Mesaja git »
CD Projekt Bütün Odağını Cyberpunk 2077'ye Çevirmiş başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
2012 yılında duyurulmuştu oyun o zaman söylenmişti daha çok var çıkışına diye fakat şu anda bile hiç bir şey görmemiş olmak bir yerden sonra oyuna duy... Mesaja git »
Şahsen remaster sürümü beni memnun etmez. Bu oyunu elbet herkes oynasın orasına takılmıyorum ama yani 2010 yılında çıkmış oyun yenisini beklerken sade... Mesaja git »
Arkadaşları

PPoCuKK

AMERICOS

SokemoN

Herames

Sultan II. MEHO

77giorgi77
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3, PC
Takım
Trabzonspor
LOL
Lux, Ahri, Diana
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.082