Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
farul
Gerçek AdAdı Soyadı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nintendo Wii, Hala Daha Yok Satıyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Hak etti gerçekten Wii çok iyi bir oyun konsolu. Fakat lütfen bir konsol için birbirimizi kırmayalım.... Mesaja git »
Bioshock Temalı Müthiş Bir PC Kasası başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
O kasadan ben de istiyorum.... Mesaja git »
Mario ve Big Dady Karşı Karşıya Gelirse başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Hadi bana eksi verin. Aşağıdaki dört arkadaşımızdan neyim eksik?... Mesaja git »
Meet the Pyro Sonunda Yayımlandı! başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Çok iyiymiş gerçekten. Bence Valve SFM ile film yapmalı.... Mesaja git »
Team Fortress 2'ye Pyromania Güncellemesi Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Meet the pyro güzeldi, fakat resimlerinden çok daha şiddet içerikli olacağına inanmıştım, hayal kırıklığına uğradım biraz. Fakat önemli değil, yine Va... Mesaja git »
Bioshock Romanı "Rapture" Raflarda Yerini Aldı başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Bana verseler bir iki yılda çeviririm fakat illa gıcıklık yapacaklar... Mesaja git »
Max Payne 3'ten Bullet Time Videosu Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Çok iyi ya bullet time özelliği eklenmeyecek diye çok korkmuştum. Bir şey daha söylemek istiyorum fakat söylemeyeceğim en ufak bir şeye eksiyi veri... Mesaja git »
half life ile ilgili başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Siteye girdim sayfanın ortasında üç nokta, bölüm işareti ve 3 rakamı çıktı. Şöyle bir şey: .../3 Ne anlama geliyor ki bu acaba? Karam kafıştı... Mesaja git »
Valve'in E3 2012 Katılımı Onaylandı başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Steam Box kesin tanıtılır, oyun hakkında ise bir şey kestiremiyorum, Valve sürpriz yapmaya bayılıyor.... Mesaja git »
Valve Linux İşletim Sistemi İçin Tester Arıyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Belki Team Fortress 2'de penguen şeklinde şapkalar olur Team Fortress 2'ye yeni başlayan Linux kullanıcıları için. Benzer bir şeyi Steam Mac için çıkt... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094