Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sertan_o
Gerçek Adsertan ozy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Nisan 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Garmin & Baytekin başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bu tarz hatalar her araç içi navigasyon cihazında var. Bendeki next cihazda da bir dönem şehirlerarası yollarda hep yan yola sokup tekrar duble yola g... Mesaja git »
Foursquare ve tripadvisor un ekstra bi faydası yok mu... Mesaja git »
Peki Forumdaki Osm haritalarını kullananız var mı? yaklaşık 15 günde bir güncelleniyo görünüyo. Deneyimi olan arkadaşlar paylaşabilir mi?... Mesaja git »
Ben de yeni çıkan drivesmart 61 lmt-s modelinden almayı düşünüyorum hali hazırda next 5015 cihazım var. Haritasından oldukça memnunum ancak igo cihaz... Mesaja git »
Garmin & Baytekin başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Peki ülkemiz için hangisi daha verimli. Garmin cihazların Online Veri alanlar daha pahalı. Yani sizce 67lmt yi mi yoksa 2689lmt olanı mı almalıyım. Ge... Mesaja git »
Garmin & Baytekin başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
MERHABALAR benim de sormak istediklerim var. Garmin 2689lmt almayı düşünüyorum ancak bu Online tbs ve rds tbs ile ilgili merak ettiğim bişey var. Ciha... Mesaja git »
: "_______ PANASONİCLİLER_______" başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Az önce inceleme yaparken ilk 200 saat ayarlarını bulabildim şansa:))... Mesaja git »
: "_______ PANASONİCLİLER_______" başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Forumları uzun uzun inceledikten sonra arkadaşın bahsettiği 50GW30 modelini 3000liraya aldım. Bugun kurulumu yaptılar.Gerçekten çok memnun kaldım. Evd... Mesaja git »
: Samsung Monte(s5620) kullanıcı yorumları başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
arkadaslar pılı ne kadar sure gıdıyor? kullananlar yazabılır mı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.045