Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hagi10best
Gerçek Adabdullah aksu
KonumKayseri, Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Nisan 2010
2. el mesaj sayısı: 83
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cs Go İçin Mouse Önerisi ? başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Sensor farkini anlaman zaten zor. Eline en rahat oturani tavsiye ederim. Uzerindeki tus sayisinin azligi da hatayi azaltiyor. O yuzden zowie marka far... Mesaja git »
cumbak israel... Mesaja git »
Istanbul'da tavsiye edeceginiz yemekler başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Up. Varsa alternatif alabiliriz.... Mesaja git »
Istanbul'da tavsiye edeceginiz yemekler başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Oo iyiymiş bu. Eyv kardes... Mesaja git »
Istanbul'da tavsiye edeceginiz yemekler konusunu başlattı (3 gün önce)
Selam gencler. Haftaya kardesimin yanina istanbula gidecegim. Iki gun istanbulda dolasip istanbul'a has ozel lezzetleri deneyelim istiyoruz. Istanbula... Mesaja git »
Metin2 ve knight online neslinin artık büyümüş olmasi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
dersten çıkıp eve koşa koşa gelir okul üniformamı çıkarmadan gece yarısına kadar oynardım. zaman nasıl geçmiş la o kadar.... Mesaja git »
Ucuza Renkli Spiral Çıkartma başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
ozalitçiler falan yapar bu işi genellikle fakat renkli olması fiyatı çok artıracaktır. siyah beyaz oldukça fiyat farkı oluşturuyor. tercih edebilirsin... Mesaja git »
HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
ilk çıktığı zamanlar indirmiştim fakat bildirim geliyor diye silmiştim. geçen gün boynerden bir alışveriş yaptığımda lazım olmuştu tekrar kurdum. o za... Mesaja git »
HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
balona tıkladım geldi. 50 yi kodu ekleyince düşüyor kalan 50 yi en son mu düşecek? neden böyle birşey yapıyor ki peki?... Mesaja git »
HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
arkadaşlar 2 kat değerli 50 paracık kazandım boyner.com sitesinde kullanmak için fakat sepette hopiyi kullanınca 2 kat değerli yazmasına rağmen yalnız... Mesaja git »
Arkadaşları

AlbertEinstein

giroh26

Themistokles

Sevgilintikam

TeemoMushroom

Futurisma

arkocc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Bizi sevenleri üzmeyelim baba" dediğinde, renklerin paraya olan esaretini "YEN"diğin gibi "YEN"din bir kere daha..
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.168