Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hagi10best
Gerçek Adabdullah aksu
KonumKayseri, Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Nisan 2010
2. el mesaj sayısı: 86
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Black Desert Online REHBER başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Afk iken nasil para kasiyonuz. Yeniyiz taktik plz... Mesaja git »
Hızlı konuşma sorunum yüzünden hayatım mahvoluyor başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Beyinle zekayla alakasi yok. Konusmaktan korkuyorsun. O yuzden biran once konusayim da bitsin derdindesin. Diksiyon kursu cok faydali olacaktir. Yavas... Mesaja git »
Black Desert Online REHBER başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
çok başarılı buldum elinize sağlık. oyuna yeni başladık arkadaşlarla ama oldukça karışık. skill olayı tam olarak nasıl işliyor? skill build hadisesi... Mesaja git »
hocam merhaba. render ve gaming amaçlı bir pc düşünmekteyim. ryzen de intel de olur. ekran kartı min gtx 1070 seviyesinde olmalı. referanslarınızdan d... Mesaja git »
Allah yardımcımız olsun. burda konu hükümet değil vatandır. İnşiallah tümünü temizleriz.... Mesaja git »
EXTREME GAMİNG PC - GTX1080 - İ7 7700K başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Guzel bilgisayar. Mesajim bulunsun... Mesaja git »
RYZEN 1700X, ASUS SRTİX 1080 Lİ SIVI SOĞUTMALI SİSTEM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
iyi sistem. mesajım bulunsun... Mesaja git »
CS GO'nun Popülaritesinin Bitmeye Başlaması başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hile konusu çok hafife alınmamalı. bir kaç kişi girip içlerinden biri belli etmeden sadece yer söyleyenler dahi var. nereye gitsek noktadan kesiyorlar... Mesaja git »
CS GO'nun Popülaritesinin Bitmeye Başlaması konusunu başlattı (bir ay önce)
Biraz sözlük başlığı gibi oldu ama uzun süredir bekliyordum. ve bir süredir açıkça görülüyor ki cs go efsanesi inanılmaz düşüşte. aslına bakarsak valv... Mesaja git »
Faceit CS:GO Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
premium ile normal arasında fark yok. illallah ettirdi. resmen şansızlıktan geberiyorum. karşıya it gibi oynayan elemanlar gelirken bizim takıma nasıl... Mesaja git »
Arkadaşları

AlbertEinstein

giroh26

Themistokles

Sevgilintikam

TeemoMushroom

Futurisma

arkocc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Bizi sevenleri üzmeyelim baba" dediğinde, renklerin paraya olan esaretini "YEN"diğin gibi "YEN"din bir kere daha..
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.171