Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bowser Zeki
Gerçek AdZeki Bowser
Doğum Tarihi18 Nisan 1990
İlgi AlanlarıOyun,Anime vb.
KonumAnkara, Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 81
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları28
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Switch Ücretli Online Servisi 2018'e Ertelendi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tamamen karşıyım bu saçma sisteme ama en azından diğerlerinden çok daha ucuz. 150 TL 1 yıllık PS+ 65TL ye geliyor nintendonun ki... Mesaja git »
Wonder Boy: The Dragon’s Trap Haziran'da PC'ye Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
5 saat sürüyor. Ama oyunda galeri var videolar müzikler resimler vs. tatmin edici Grafikleri çok tatlı ... Mesaja git »
NBA Playgrounds için Çıkış Fragmanı Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Switch için alabilirim. Hiç spor oyunlarını sevmesemde bu ilgimi çekti. PS1 deki NBA JAM e çok benziyor.... Mesaja git »
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ‘Sewer or Later’ Oynanış Videosu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
SONY nin maskotuydu bir ara hatırlatırım. 1996-97-98 de ki en kaliteli platform oyunlarındandı. Hala benim gözümde AAA oyunlardır. Kafandan uydurma... Mesaja git »
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ‘Sewer or Later’ Oynanış Videosu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dedi nick'i "Naugthy_Dog" olan bir şahıs. 3 oyun var ve 120 TL Yarı oyun fiyatına 3 tane AAA oyun oynayacaksın daha ne istiyo... Mesaja git »
Mario Kart 8 Deluxe Serinin En Hızlı Satan Oyunu Oldu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kıçından yalan uydurmak ne kadar kolay. Haa ayrıca switch için YILAN oyunu çıktı ama 250bin satmadı. ... Mesaja git »
Nintendo E3 2017'de Basın Konferansı Düzenlemeyecek başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar lütfen tınlamayın şu xbot fanboyunu amacı ilgi çekmek ve her seferinde de başarıyor... Ya adamı tanımayan nintendo cu kalmadı forumlarda fb... Mesaja git »
Sonic Forces için Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Generations fazla göz yoruyor detaylar yüzünden. Bence bu tam olmuş orjinaline daha yakın.... Mesaja git »
Sonic Forces için Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Videodaki müzik mi? Ben bayıldım!!!... Mesaja git »
Mario Kart 8 Deluxe İnceleme Puanları [94/100] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Wii U da sahip olanlarında 60$ vermesi gerekmesi üzücü... Umrumda değil şahsen ben 500 saati devirdim bu oyunda sırf battle modu geldi diye 60$ verm... Mesaja git »
Arkadaşları

DasheriM

GoldPunch

SlimUltimate

n0.pRobLem

serdarrx

Arsenic

serdar_5959

djfancy07

The Benefit

Cargamoni

Nam[A]sTe

itachi237

karatepe

vejeteryanzombi

NaneLimoni

Wessaur

Dehehojdiramabenana

altunuz

SonictheHedgehog-MZ

Öztürk Serengil

Asım.

inciwetrust35

WiiSmash

R.Anders

Lil Bloodred Ridin Hood

Özgenur Dağıstanlı

bill54

Green_Cat
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: NTSC Ambassador 3DS ve Oyunlar (Gateway Uyumlu)
Alıcı: slayerizeddd
Tarih: 23 Mart 2015; 21:48:07
Yorum
İlgili güvenilir satıcı. Teşekkürler.
İmza

Lütfen PM ile 3DS/Wii ile ilgili soruları sormayınız.
Konsollar: PC/PS2/PS3/PS4/N64/GC/Wii/Wii-U/3DS
NNID: soniczeki - PSN : soniczeki - Steam : Bowser Zeki - 3DS FC : 4596-9551-3668
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC, Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Wii
Steam
soniczeki
TV
TV
PSN ID
soniczeki
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında

Misafir üyelikler kapatılsın ! Tıkla, Destek Ver!

http://forum.donanimhab...mpage_1/f_/key_//tm.htm

3DS Fc : 4596-9551-3668
-----------------------------
Nintendo ile ilgili soruları PM ile sorabilirsiniz. Vaktim oldukça cevaplarım.

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

3DS FC : 4596-9551-3668 (Ekleyen PM Atsın)
-----------------------------
R4 Kart Kılavuzum
R4 Kartlarla İlgili Konum

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.107