Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
atar123
Gerçek AdAli
KonumAksaray, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amerikan Tanrıları - Neil Gaiman Kitap Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Çok özgün, harika bir metin. Bilim kurgu olarak düşünmek yanlış olur, şayet mitolojiye ilginiz varsa çok keyif alarak okursunuz yine fantastik kurgu s... Mesaja git »
Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şurda dönen "tüüü cfw pis korsancı" tavrını ne forumun diğer bölümlerinde ne de başka konsol forumlarında görebilirsiniz :D kurallar evet dh nin kend... Mesaja git »
PS3 ve Retro - Resimler Eklenmistir. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Multiman ın retroarch ile adaptasyon sorunu varmış hocam snes ve genesis konusunda, diğerleri direk çalışıyorsa görsel olarak çok güzel olsa gerek, pe... Mesaja git »
PS3 ve Retro - Resimler Eklenmistir. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bazı partlarin linkleri ölmüş yenilerini yorumlarda vermiş aklınızda bulunsun :D bir de sf2 hd remix versiyonu vardı ps3 için onu deneyebilirsiniz esk... Mesaja git »
Geç algılama sorununu ben de snes emulatoründe yaşamıştım, normalde hiç fena değildi ama ara sıra oluyordu. Videodaki adam altına link bırakmış bunu d... Mesaja git »
Ellerinize sağlık çok iyi görünüyor :D. Mame oyunlarında performans nasıl acaba fps düşmesi yaşanıyor mu? YouTube'da dolaşırken şöyle bir şey buldu... Mesaja git »
Aynen hocam bu yaz ps3 e bir arcade joystick bağlayıp neo geo oyunları ile coşmayı düşünüyorum. Ps3 emulator olmadan bile all in one bir cihaz zaten :... Mesaja git »
Retroarch ile fps düşüşü yaşamıştım ben hocam, deneyimlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. :D... Mesaja git »
Çok basit 2DS oyunları tavsiyesi gerekli başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Mr driller epey eğlenceli bir oyun :D... Mesaja git »
New 3ds ile snes oyunlarının hepsini oynamak mümkünmü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Öncelikle emulatorun cia dosyasını yüklemek ardından da internette bulunan istediğiniz snes nes romlarını hafıza kartına atmak gerek. Gerisi emulator... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.125