Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
atar123
Gerçek AdAli
KonumAksaray, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS3 ve Retro başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Aynen hocam bu yaz ps3 e bir arcade joystick bağlayıp neo geo oyunları ile coşmayı düşünüyorum. Ps3 emulator olmadan bile all in one bir cihaz zaten :... Mesaja git »
PS3 ve Retro başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Retroarch ile fps düşüşü yaşamıştım ben hocam, deneyimlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. :D... Mesaja git »
Çok basit 2DS oyunları tavsiyesi gerekli başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Mr driller epey eğlenceli bir oyun :D... Mesaja git »
New 3ds ile snes oyunlarının hepsini oynamak mümkünmü başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Öncelikle emulatorun cia dosyasını yüklemek ardından da internette bulunan istediğiniz snes nes romlarını hafıza kartına atmak gerek. Gerisi emulator... Mesaja git »
New 3ds ile snes oyunlarının hepsini oynamak mümkünmü başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Eğer cihaz cfw li ise emulator aracılığıyla oynayabilirsiniz... Mesaja git »
Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Açıkçası çok bir fikrim yok normalde orijinal oyun her türlü açılır ama twloader kurup bir de ordan açmayı deneyebilirsiniz... Mesaja git »
Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Maalesef henüz çok az ds oyunu oynanabiliyor 40-50 liraya bir r4 kart satın almak gerekiyor ds oyunları için.... Mesaja git »
-»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar bu yaz wii almayı düşünüyorum sizce hala alınabilir bir cihaz mı? Ps3 üm pc m var sadece zelda ve mario oynamak istiyorum bir de... Mesaja git »
Nintendo 3DS alacağım yardımcı olur musunuz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Old 3ds denilen ilk modeli ikinci elde uygun fiyatlara bulunabiliyor ama sürekli araştırmak lazım... Mesaja git »
Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkür ederim cevaplarınız için :D ocarina of time ı bitirince güncelleneceğim. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094