Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Real-Gamer
Gerçek AdHakan
Doğum Tarihi2 Haziran ****
MeslekMemur
KonumNiğde
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 32 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları25
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
The Matrix , Zion Gerçek miydi? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Vay vay neler okudum neler ee sonrası yok mu ??... Mesaja git »
KAFANIZI RAHATLATACAK CHILL BEATLER YAPIYORUM başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Çalışmaya devam (y)... Mesaja git »
Tufan hikayesindeki über mantık hatası başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaşım bu dediğin nuh tufanı olayı gılgamış destanı ile aynı sayılır bakıyoruz gılgamış destanı nuh tufanından da önce birde bakıyoruz tarihi ne gö... Mesaja git »
13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benimki de oldu baya seviyorum bu formu DH... Mesaja git »
<<Matematik icatmıdır , keşifmidir ?>> başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
En sonunda bir yorumunu anlayabildim üstad ya Ama sonuçta buzulu da oluşturan bir sistem var yani topraktayken yürüme şeklimiz ile buzdayken ki fark... Mesaja git »
evrim teorisinin insana sunduğu hayat felsefesi nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hem red ediyorlar hemde Zenciler nasıl oluştu diye sorduğunda ise "zaman içinde yıllar içinde türleştiler değişiklikler oluştu diyorlar" E bu duru... Mesaja git »
evrim teorisinin insana sunduğu hayat felsefesi nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
"çarpıtmaktan bahsedene bak evet cehaletini açıkladın aişe hatice" Sen ne demek istediğimi iyi anladın da haticeyi ben ilk eşi olarak saymıyorum bil... Mesaja git »
"sonuçta kuranın emriyle derim ki senin dinin sana benim dinim bana" Kuranda böyle bir emir yazmıyor ki bu bir ayettir ayetler işinize gel... Mesaja git »
Sen sümer tarihini bir araştırdın mı ? ? ( tabiki de hayır, çünkü onlar kafir, kafirin neyini araştırayım, cehennemlikler onlar zaten - standart dinci... Mesaja git »
Ya sen gerçekten korkaksın 1- Benle tartışmadan kaçıyorsun sorularıma cevap bile veremiyorsun çünkü idrak edemiyorsun soruyu, çünkü sorduğum sorular... Mesaja git »
Arkadaşları

nucLear

aydemir_07

The Echoes

FadeToßlack

devcitybg

GaMeLeCtROniCa

OtoburPirana

MegaWolt38

CooL_ROMEO

Moltherion

Y[g]T

TehErozbey

QbLaY!!!

A ®h Pozitif

Lifetaker

19G05S

prometheus

BroK€NSaf€ty

Black_Ops

Bluepower

Guest-0DECB8E5A

Günahkâr

The Shogun

Royer

Torlak Kemal
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109