Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BSC Misafiri
Gerçek AdBölüm Sonu Canavarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Resident Evil 2 ‘1-Shot Demo’ Üç Milyondan Fazla İndirildi başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
85'in üstünde kesin olacak gibi.. İnşallah bu Remake tutar da, yakında RE3 Nemesis Remake de çıkarırlar..... Mesaja git »
Resident Evil 2 ‘1-Shot Demo’ Üç Milyondan Fazla İndirildi başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Famitsu skoruna bakarak maksimum 83-85 bekliyorum. İyi ama inanılmaz olmayan bir deneyim gelecek.... Mesaja git »
Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (22 - 25 Ocak) başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
[quote]Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Diğer oyunlar bu hafta kurban olarak seçilmiş Resident evil remake için sanırsam...[/quote] Sen öyle algı... Mesaja git »
Days Gone Ön Siparişe Açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Arkadaşım haklısın ama sadece bir şey dicem yorumuna katılarak. biliyorsun ps türkiye kutulu oyunu ucuzlatıyor diye ceza yedi. kendi çıkarttığı oyunla... Mesaja git »
Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (22 - 25 Ocak) başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Diğer oyunlar bu hafta kurban olarak seçilmiş Resident evil remake için sanırsam...... Mesaja git »
Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (22 - 25 Ocak) başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
[quote]Orjinalden alıntı: mehmetalpertr Resident Evil 2 Remake !!!!![/quote] Bence de ama para kalmadı geçen yıldan hocam. Ya indirim bekleyeceğ... Mesaja git »
PlayStation'dan Yarıyıl Tatiline Özel Kampanya başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Yaptığım yorumların aynı isimle çıkmasına utandım o nasıl mesaj üstteki ilk BSC Misafir msj'ı ya? Utanmasa keşke oyunlar asgari ücret fiyatında olsa d... Mesaja git »
PlayStation'dan Yarıyıl Tatiline Özel Kampanya başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Carnival Games oyunu ilk kez duyuyorum fiyatı 139 tl olmuş ne hallere geldik bi an 139 tl ucuz deyip alasım geldi... Mesaja git »
PlayStation'dan Yarıyıl Tatiline Özel Kampanya başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
:D:D:D... Mesaja git »
Overkill's The Walking Dead Konsollar için Bir Kez Daha Ertelendi başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Oyunların amacı sana bir deneyim yaşatmaktır aslında, yani günümüzde pek kalmadı böyle oyunlar orası ayrı konu ama bahsettiğim oyun tipiyle dizi film ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Not: Bu üyelik Haberlere, siteye üye olmadan yorum yapmak isteyen
kullanıcılar için sistem tarafından kullanılan bir robottur.
Hakkında
F7B2366EEF1740ACAE10576179E114F2.gifF7B2366EEF1740ACAE10576179E114F2.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.531