Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BSC Misafiri
Gerçek AdBölüm Sonu Canavarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 31 dk. önce
Son giriş tarihi: 7 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Neverwinter 15 Milyon Kayıtlı Oyuncuya Ulaştı başlıklı konuya yorum yazdı (31 dk. önce)
Endgame'de pay to win'in gün yüzüne çıktığı bir başka MMORPG. Çıktığı zaman deli gibi oynamıştım, sanmıyorum ki değişmiş olsun.... Mesaja git »
PS4 60 Milyon Dağıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (42 dk. önce)
60 milyona başarı diyor deniliyor ps1 ps2 zamanında rakipsizdi ve fiyatları düşüktü 129 dolar dan ps2 satılıyordu o zamanlar dolar 1.50 TL oldugunu dü... Mesaja git »
New 2DS XL Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (42 dk. önce)
[quote]Orjinalden alıntı: dark dragon Switch XL ne zaman?[/quote] Bir Nintendo oyunu oynadığın zaman! O ihtimal olmadığına göre duyurulan XL mod... Mesaja git »
Dead Space 2 ve Dead Space 3 Xbox One Geriye Uyumluluk Sistemine Eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (42 dk. önce)
[quote]Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Hala fan boylar var ya ps4 şöyle x1 şöyle diyorlar. Abi bırakın rekabetin keyfini çıkarın ama siz rekabet et... Mesaja git »
Capcom, Bir Yıl İçinde Büyük Bir Oyun Çıkaracak başlıklı konuya yorum yazdı (42 dk. önce)
Dino Crisis 3'ü Xbox'ta uzay temalı yapıp batırdıkları için ne kadar çok istesemde geleceğini düşünmüyorum. Uzun yıllardan beri gerek puan gerekse sat... Mesaja git »
PS4 60 Milyon Dağıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (42 dk. önce)
[quote]Orjinalden alıntı: -ZoRRo- Ps1 100 milyon satmis ps 2 140 milyon satmis 60 milyona basari diyorlar.[/quote] Emülatörü yok PS4'ün, sana ek... Mesaja git »
[sizer=red]Forts Video İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
0,90 kuruşa inmesini beklemeli.... Mesaja git »
Pc de fps oynamak online oyun oynamak eziyet hack den hileden geçilmiyor gta5 online giriyorum adam modlamış tek atıyor uzay gemisi indiriyor haritanı... Mesaja git »
Capcom, Bir Yıl İçinde Büyük Bir Oyun Çıkaracak başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Dmc 2 olursa parasına bakmadan ön sipari? alırım in? odur... Mesaja git »
PS4 60 Milyon Dağıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Scorpio'nun fiyatıda belli oldu. 499 dolar. 399 dolar hayal oldu.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Not: Bu üyelik Haberlere, siteye üye olmadan yorum yapmak isteyen
kullanıcılar için sistem tarafından kullanılan bir robottur.
Hakkında
F7B2366EEF1740ACAE10576179E114F2.gifF7B2366EEF1740ACAE10576179E114F2.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.977