Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BSC Misafiri
Gerçek AdBölüm Sonu Canavarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
"Eurogamer oyunun yakın bir zamanda çıkmasını beklemeyin diyor, belirtilene göre Playground Games geliştirme aşamasının daha çok başlarında." Bu g... Mesaja git »
Battlefield 1 Prise De Tahure Gece Haritası Artık Herkese Açık başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Harika bir oyun bence en iyi bfye oynar. Tabi bf3 yeri ayrı:) Ben herkese öneriyorum devrim paketi çok uygun ve tüm oyunu kapsıyor çıkmamış dlclerle d... Mesaja git »
Battlefield 1 Prise De Tahure Gece Haritası Artık Herkese Açık başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Harikalar harikası bir oyun şu ana kadar oynadığım en güzel oyun.... Mesaja git »
Oyun olmayınca normal yanii..... Mesaja git »
Nostalji olsun diye PS3 alacaktım PS4'ün yanına, Bu gidişle Xbox one alacam herhalde, RDR geldi- GTA 4 geldi- Far cry serisi geldi..Neredeyse istediği... Mesaja git »
Free copy deal dağıtmışlardı. Satış değil, kayıtlı oyuncu miktarı... Mesaja git »
Shadow of the Colossus Remake Fotoğraf Moduna Sahip Olacak başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Dünyanın en iyi bossları atmosferine sahip oyunu 4k, 60 fps jenerasyon atlayan grafikleriyle tadından yenmez. Yine crackdown'u atomlarına ayıracak bi... Mesaja git »
Hala kırılmadı ha.... Mesaja git »
Monster Hunter: World PS4 Pro Paketi Batı için Doğrulandı başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Çok ciks duruyor... Mesaja git »
Cyberpunk 2077 Söylentiye Göre E3'te Oynanabilir Olacak başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
[quote]Orjinalden alıntı: Faltuner 2020 ilk çeyrekte çıkacak o zaman oyun[/quote] Çok iyimser oldu hocam. Ben 2023'ü bulur diyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Not: Bu üyelik Haberlere, siteye üye olmadan yorum yapmak isteyen
kullanıcılar için sistem tarafından kullanılan bir robottur.
Hakkında
F7B2366EEF1740ACAE10576179E114F2.gifF7B2366EEF1740ACAE10576179E114F2.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
4.258