Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erdem_10
Gerçek Aderdem karabay
Konumİstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[sizer=blue]2015 Hediye Satın Alma Rehberi Dosya Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
şu 10 sayfalık yazının 3ünü okuyana playstation verilseydi topluma daha yararlı olurdu diye düşünüyorum... Mesaja git »
FIFA 15'in Demosunu Türkçe Oynayın + Demonun Süresini Uzatın başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
evet sırf onun için türkçe yaptım ama olmuyor. şu kulaktan dolma arkadaş muhabbetleriyle haber yapma olayını ne zaman bitireceksiniz merak ediyorum... Mesaja git »
Telefonunuzun hangi ülkeye ait olduğunu ve kalitesini öğrenin. başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
iphone'um nokia fabrika çıkışlı çıktı bilgilendirme için eyvallah kardeşim... Mesaja git »
Watch Dogs'daki Hackleme Gücü Size Verilseydi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
İşte en korktuğum şeylerden biri.. bir oyuna bu kadar kapsamlı reklamlar yapılması iyi değil ve beklentiyi daha da fazla arttırdığı için oyuncuları üz... Mesaja git »
Watch Dogs'tan Yeni Oynanış Videoları Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
En başından bize böyle videolarla gelselerdi oyun bu kadar yerilmezdi. oynanabilirlik gayet keyifli gözüküyor... Mesaja git »
Watch Dogs - Chicago'ya Hoşgeldiniz başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Herif bastıra bastıra ubisoft dedi ya la... Mesaja git »
Electronic Arts, Üçüncü Kez 'Golden Poo' Adayı başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
bu ea kesin kayserili... Mesaja git »
inFamous Second Son'dan Yeni Görseller başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Pc oyunları için de bu kadar uğraşsalar hiç gocunmadan basarım parayı ekran kartına ama en iyisi denilen ekran kartları bile fos çıkıyor uyduruk optim... Mesaja git »
Koca Canavarlar, Karınca Kadar Askerler: Outrise başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Taslak olarak güzel ama robot kontrolü konusu fos çıkabilir. robotun her uzuvunu farklı bir oyuncu yönlendirme şansı olursa daha eğlenceli olacağı kan... Mesaja git »
13 Yaşındaki Türk Yapımcının Oyunu AppStore'da başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
70 milyondan fazla insanın yaşadığı bir ülkede hiçbir akla, mantığa, insana hitap etmeyen şeyler yapan birini şakşaklayıp aferin oğlum devam et yapars... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094