Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DaLminSSaH
Gerçek AdÖzer ŞAHİN
Doğum Tarihi25 Temmuz 1986
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaşlar bugün elime samsung s9 plus geldi 3990 liraya aldım tr garantili kutuyu daha hiç açmadım. Sizlerden ricam bu düşmelere karşı maksim... Mesaja git »
UBER’DE AYDA 10.000 TL CİRO YAPMA FIRSATI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tutturmuşsunuz bir abd şirketi teranesi şuan buraya yazdığın cihazda muuhtemel abd menşeidir yazma ozaman? mesela google girme? taş devrindemi yaşıyor... Mesaja git »
KONYA OTO EKSPERTİZ TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Pilot Garage ve Dynomos arasında kalmıştım internet üzerinde şikayetlere bakınca dynomos bir tık daha fazla şikayet gördüm sanırım pilot garage mantık... Mesaja git »
KONYA OTO EKSPERTİZ TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Uppp Konyalı Kardeş Yokmu Hiç Forumda?... Mesaja git »
KONYA OTO EKSPERTİZ TAVSİYE konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar herkese hayırlı mutlu günler, çok uzun zamandır hayalini kurduğum almak istediğim bir aracı uzun birikimlerden sonra nihayet alma aşamasına... Mesaja git »
N11 (DÜN) Bir Günde 140 Milyon Liralık Satış Yaptı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bence ortada kampanya vs olmadı 3500 liralık ürün doldurdum sepetimi kampanyadan önce 3502 lira tutuyordu kampanya oldu 3270 küsüre düştü bugun kampan... Mesaja git »
N11 ücretsiz alt limitli 11.11 kuponları başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
3500e 333 alabilirmiyim ?... Mesaja git »
N11 için kupon arayanlar ile verenler buraya başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar ilk defa bu kupon olayına girdiğim için pek bilgim yok şimdi şöyle bir durumum var, 3450 liralık bir alışverişim var hesabımda bu alışveriş... Mesaja git »
n11 11.11 Kampanyasındaki TV tavsiyesi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ne yaptınız hocam bende aynı tv ye bakıyorum şuan aldınız mı siz?... Mesaja git »
Arkadaşlar şimdi n11 den 222 lira hediye kuponu aldım ikisinden birini alacağım kararsız kaldım yardım ve fikirlerinizi esirgemezseniz çok memnun olur... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141