Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DaLminSSaH
Gerçek AdÖzer ŞAHİN
Doğum Tarihi25 Temmuz 1986
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
N11 (DÜN) Bir Günde 140 Milyon Liralık Satış Yaptı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bence ortada kampanya vs olmadı 3500 liralık ürün doldurdum sepetimi kampanyadan önce 3502 lira tutuyordu kampanya oldu 3270 küsüre düştü bugun kampan... Mesaja git »
N11 ücretsiz alt limitli 11.11 kuponları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
3500e 333 alabilirmiyim ?... Mesaja git »
N11 için kupon arayanlar ile verenler buraya başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar ilk defa bu kupon olayına girdiğim için pek bilgim yok şimdi şöyle bir durumum var, 3450 liralık bir alışverişim var hesabımda bu alışveriş... Mesaja git »
n11 11.11 Kampanyasındaki TV tavsiyesi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ne yaptınız hocam bende aynı tv ye bakıyorum şuan aldınız mı siz?... Mesaja git »
Arkadaşlar şimdi n11 den 222 lira hediye kuponu aldım ikisinden birini alacağım kararsız kaldım yardım ve fikirlerinizi esirgemezseniz çok memnun olur... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yeriniz nerde ben İstanbul Esenyurt?... Mesaja git »
Şimdi bu Mifa 30 dolar gibi rakamlara satılıyor ve sanırsam söz konusu sitelerden sipariş maximum 1 ayda getiriyor yani kanımca bunu 10 kişiden 3ü bek... Mesaja git »
Arkadaş sabah Mifa akşam mifa 7 24 mifa başka bilinen bişi yok mu bu bluetooth hoparlör dünyası bu marka üstünemi kurulu?... Mesaja git »
➽➽ ŞOK MARKET➽➽ KASIM AKTÜEL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bluetooth hoparlör düzgün bir marka olsaydı süper olurdu.... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba yaklaşık 2 aydır araştırıyorum yaz kış kampa çıkan biriyim aradığım şey alacağım en güçlü ses ve uzun şarj süresi geçenlerde şeytan dürttü mar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.234