Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
allegro
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
"_______ PANASONİCLİLER_______" başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
55dt 60 5.000 tl ye satılmıştır.... Mesaja git »
"_______ PANASONİCLİLER_______" başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaslar elimde 2 adet 55dt60 lcd var birini kullaniyorum digeri sehpaya uymadi diye kutusuna konuldu satsam ne kadar eder? Satmiyorum... Mesaja git »
Dali Zensor 7 mi ? Heco Victa Prime 702 mi? Magnat Shadow 207 m,? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eğer nakit alacakasaniz size yardimci olmaya calisayim magnat konusunda... Mesaja git »
Dali Zensor 7 mi ? Heco Victa Prime 702 mi? Magnat Shadow 207 m,? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Marka model secimi sizin taktiriniz fakat odeme konusunda daha fazla pazarlik yapin hele birde bu piyasada nakit alacaksınız % 10 yeteli bir indirim d... Mesaja git »
HARMAN KARDON HKTS-9 MU HKTS-16 MI? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eski hk ler kalmadi hepsi market urunu oldu tavsiye edemiyorum... Mesaja git »
Victa prima 702 kullandim gayet basarili bir seri su an hali hazirda shadow 209 set olarak kullanıyorum bagli anfi marantz 6010 denon anfide kullandim... Mesaja git »
"_______ PANASONİCLİLER_______" başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadasalar, Panasonic 55dt60 led tv ile halen marantz 6010 receiver ve sony dp380 model blubray player kullanıyorum, blu ray player i 3D ve twinn h... Mesaja git »
Lcd blu ray amfi receiver baglanti sorunsali konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadasalar, Panasonic 55dt60 led tv ile halen marantz 6010 receiver ve sony dp380 model blubray player kullanıyorum, blu ray player i 3D ve twinn h... Mesaja git »
Heco victa Prima 702 nerdeyse Sıfır başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
ürün satılmıştır.... Mesaja git »
MAGNAT SHADOW SERİSİ ÇOK YAKINDA TÜRKİYE PAZARINDA ... başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Niye kimse bir yorum yazmamış?... Mesaja git »
Arkadaşları

Kursun_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
HOME: Panasonic TX-55DT60 Marantz Avr-6010 Pioneer lx-58 Blu Ray Magnat Shadow 209 front Magnat Shadow 213 Center Magnat Shadow 203 Surround Jbl scs-140 Subwoofer Monster ve Kimber kablolar CAR: Alpine cde-178bt Hertz Hsk 165XL Hetz Hsk 165 Lv Pioneer Gm-d8604 DB-Drive A-600 Jbl cs-1000 Vibe kablolar

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.102