Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Barxxx
Gerçek AdBarx
Doğum Tarihi23 Aralık ****
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
• Xiaomi Mİ Box S (Yeni - 2019) • Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam birileri lütfen bana yardımcı olanilir mi mi box s cihaz aldım eve kurdum etherne portundan da alıcam ali expresden 50 tlye falan geliyor gene d... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar 300tl civarı bütçem var km9, Wechip T95Z Artı ve Xiaomi Mi Box S 4K dikkatimi çeknler bu bütçeyle ne almamı öneririsiniz. Kullanım şekli yo... Mesaja git »
Alınık Last of us remastered konusunu başlattı (2 ay önce)
Mümkünse çift hak en kötü pri.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Notebook kendi monitörünü görmüyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam 2 3 kere yeniden başlat yaptim düzeldi şimdi :D... Mesaja git »
Notebook kendi monitörünü görmüyor konusunu başlattı (4 ay önce)
Arkadaşlar merhaba Monster tulpar t7 notebook var 2016 da almışdım. Uzun süredir monitörle kullanıyorum. Geçenlerde monitörden çıkarmam gerekti bir ba... Mesaja git »
PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bugün spidermane ön sipariş verebilen var mı varsa nasıl yaptınız bi yardımcı olabilicek var mı?... Mesaja git »
PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Hepimizin bildiği gibi TR Psn'den alışveriş yapmak hepimiz için zulümdür. Sürekli sorun yaşanmakta ve en az bir kere alışveriş... Mesaja git »
PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Spidermani 2 gündür alamiyorum ininal var ne para ekleyebiliyorum nede direk karttan alabildim tatilde olduğum icin ps4 den deneyemiyorumda elim kolum... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Marvel’s Spider-Man Deluxe edition Secondary 140 Garanti bank iletisim:pm,whatsapp Oyunu daha almadim. Ortak cikinca alacagim.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Satılık FIFA 19 TR PSN Primary hak(hesabın sec hakkı bende.) 215 TL... Mesaja git »
Arkadaşları

revoltx

karatepe
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094