Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KARACELLAT1
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Adsd sad
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 7 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
XIGMATEK ASGARD PURE BLACK EDITION 500W Uygun Fiyata) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
sadece kasayı satmayı düşünüyorsmusunuz düşünürseniz fiyatı nedir?... Mesaja git »
Alınık:Feel Hurricane I kasa konusunu başlattı (7 yıl önce)
Slm arkadaşlar Alınık:Feel Hurricane I kasa kasa arıyorum alacağım kasanın temiz olmasını istiyorum pmlerinizi bekliyorum. Alışverişte Ankara içi önce... Mesaja git »
Sistem Değer Biçme başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
etse etse 450 oda maximum... Mesaja git »
Modern Warfare 2'nin Türkçe Yaması Gözüktü başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Oyunçeviri çok başarılı işlere imza atıyor!!... Mesaja git »
0533 382 24 71 pm gönderemiyorum bir sorun var sanırım ararmısınız... Mesaja git »
SAPPHİRE ATİ RADEON HD 5770 1GB DDR5 EKRAN KARTI başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
kartın resimlerini eklermisiniz... Mesaja git »
SLM ARKADAŞLAR İLANDAKİ İŞLEMCİLERDEN BİRİNİ ARIYORUM İŞLEMCİLERİN GARANTİSİ VE FULL KUTULU OLMASI ÖNEMLİDİR VE ATHLON II X3 LERİN L3 VE 4. ÇEKİ... Mesaja git »
Alınık:320 GB HDD konusunu başlattı (8 yıl önce)
Slm beyler 320 GB HDD almak istiyorum marka model farketmez garantili olacak piyasayı takip ediyorum ona göre teklif yapın lütfen Sistem Notu : Bu ila... Mesaja git »
: Satılık:Kingston 2X1 GB DDR2 800 Mhz Ram başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Pmde sorun var burdan vereyim. Tlf:0533 382 24 71 bir an önce irtibata geçin... Mesaja git »
Satılık:Kingston 2X1 GB DDR2 800 Mhz Ram konusunu başlattı (8 yıl önce)
KINGSTON 2GB DDR2 800MHz Tek Modül RAM KULLANIM : PC Hafıza (RAM) Kapasitesi : 2 GB Hafıza (RAM) Tipi : D... Mesaja git »
Arkadaşları

ArMsTrOnG

thedevilhimveryself

oricin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094