Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sefacatal
Gerçek AdSefa Çatal
Doğum Tarihi1 Nisan 1984
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 78
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık iPhone 8 Plus 64 GB 3850 TL Space Gray başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 sa. önce)
Merhaba, Almanya'dan aldığım son iPhone 8 Plus modeli satılıktır. Avrupa cihazı olduğu için 1 yıl garantili olacaktır. Faturaları vardır. Tüm akse... Mesaja git »
Sıfır Samsung Note 8 Vodafone başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Vodafone dan alınma siyah renk Jelatinli kutusu ve faturası ile birlikte teslim edeceğim Son Fiyat 4000 TL... Mesaja git »
[SATILIK] Emperio Armani AR2461 ve AR2501 Saatler. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Elimdeki Armani saatleri satıyorum. Saat koleksiyonumu daha farklı hale getirmek için elimdeki bazı saatleri satıyorum. Saatle sorunsuz sıkıntısızdır.... Mesaja git »
Satılık Apple AirPods 2 aylık başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Merhaba Arkadaşlar Bir hevesle aldığım AirPods kulaklıklarımı gün içinde pek kullanmaya fırsatım olmadığı için satma kararı aldım * 22 ay Apple gara... Mesaja git »
Sifir kutusu açılmamış AirPods başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Türktelekom alınma kapali kutu 800 tl Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
ikinci odaya teledünya bağlantısı hk. Hangi resimdeki doğru? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
kabloneti bilglendirip ikinci üyelik açtırdınız mı?... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
bence uygun. yurtdışı kayıtsız cihaza 4050-4100 istiyorlar.... Mesaja git »
iPhone X 256 Avrupa fiyatı hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Biraz araştırma yapsan cevabını bulurdun buraya yazmadan. Almanya fiyatı aşağıda. Bilgi verir umarım.... Mesaja git »
SAMSUNG NOTE 8 - 4250 TL SATILDI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Satıldı silinebilir... Mesaja git »
ikinci odaya teledünya bağlantısı hk. Hangi resimdeki doğru? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
peki ikinci odaya kutu aldınız mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

Soickan

Lion_Army

weicell

ismailvolkan

dennisrodman

Tatangaa

Gaius Cladius Glaber

sastorir1
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

iPhone 6s - Macbook Air - iPad 2 - iPod Nano 7.Nesil - Apple Watch - Apple Tv 4
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109