Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sefacatal
Gerçek AdSefa Çatal
Doğum Tarihi1 Nisan 1984
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 79
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Eren Holding - Sanal Çadır (Şubat 2018 Sezonu) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Polo 5 numara giyiyorum Gömleklerimde 41 beden (Her ikiside Lacoste)... Mesaja git »
Eren Holding - Sanal Çadır (Şubat 2018 Sezonu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Sağolsun hesabını kullandırdı. Teşekkürler.... Mesaja git »
100-150TL F/P kablosuz kulaklık tavsiyesi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
daha önce appleın kulaklığını kullanıyordum. Anker bir tık daha iyi kalitede. Ses seviyesinde de bi iki tık üstte.... Mesaja git »
Eren Holding - Sanal Çadır (Şubat 2018 Sezonu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
slimfit - 41 regular 39... Mesaja git »
hocam selamlar şu ayakkabının 45 45,5 var mı acaba bakabilir misin?... Mesaja git »
GORETEX ÜRÜNLER - NORTH FACE - SALOMON - ADIDAS başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
ÜRÜNLERİN HEPSİ SIFIRDIR, ORJİNALDİR. FATURALARI MEVCUTTUR. PİYASAYI AZ ÇOK BİLENLER ANLAR ZATEN, FİYATLAR SON DERECE UYGUNDUR. SEZON FİYATLARINI... Mesaja git »
100-150TL F/P kablosuz kulaklık tavsiyesi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Selamlar bende bayağıdır araştırdım ve aşağıdaki ürünü aldım. Ses seviyesi iyi bana yeterli geldi müzik için. Konuşmada sorun da yaşamadım. Mikrofon ... Mesaja git »
SATILDI..SAMSUNG GALAXY NOTE 8 3799 TL KAPALİ KUTU VODAFONE DAN ALİNMA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Arkadaslar telefon sifir acilmamis kutu vodafone hat uzerine alinmis cihazdir alan kisi kutuyu acacaktir siyah renktir hizli iletisim 5322194866... Mesaja git »
[[SATILIK]] iMac (27-inch, Late 2013) Temiz Kutulu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Merhaba Arkadaşlar cihaz abimin home ofis iş yapmak için alındı ama iş bulununca kuutusuna kaldırıldı. Kozmetik ve performans açısından hiçbir kusur... Mesaja git »
[SATILDI]Apple Watch 3 Series 42mm - Garantili - Sorunsuz[SATILDI] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Ürün Apple Watch 3 Series 42mm Siyah renk olan modelidir. Turkcell'den aralık ayının başında alınmıştır. Kutusu, faturası, yedek kayışı vs herşeyi... Mesaja git »
Arkadaşları

Soickan

Lion_Army

weicell

ismailvolkan

dennisrodman

Tatangaa

Gaius Cladius Glaber

sastorir1
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

iPhone X - Apple Watch - MacBook Air - Apple Tv 4 - iPod 5 . Nesil
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.104