Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sefacatal
Gerçek AdSefa Çatal
Doğum Tarihi1 Nisan 1984
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 87
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 39 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Milliyet'in de seçim sonuçlarını AÇIKLAMASI (Mobil) başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Birşeyler dönceceği kesin. Bizim yapaileceğimiz sandık başında durmak. En azından varlığımız bile onların hile yapmasını zorlaştırır. Ben oy kullandık... Mesaja git »
Cevap: Powerline Seçim Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Hocam pla5236 da clone wifi var mı? yoksa diğer uzak odada farklı wifi ve şifre girerek mi cihazı bağlıyoruz?... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar eskiden üyeliğim vardı. 2 senedir kullanmıyorum. Şimdi yeniden üye olacağım. 89 tl x 12 ay Sporun Yıldızı + 12 ay Ücretsiz yan oda üyeliğ... Mesaja git »
ilk önce passolige başvur. Fenerbahçe Kartta alman lazım. 3 Temmuz günü sabah erken gidersen girişte kağıt veriyorlar (bankalardaki gibi). Bu numaray... Mesaja git »
Hangi Sağlayıcı Seçmeliyim? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Superonline 25 mbps Sınırsız 89 TL var. Yada Superonline altypısını kullanarak fiber hizmeti sunan Vodafone Fibermax üyeliği alabilirsin. vodafone Sup... Mesaja git »
Superonline mi yoksa voda-fibermax mı başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
bende Superonline 25 mbps sınırsız ile vodafone 50 mbps / 100 gb arasında kaldım. Ama vodafoneda ping gecikmelri ve taahhüt edilen hızda düşüşler gib... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam iss vodafone mu? Sanırım ben anlamadım Sol yazmışsınız.... Mesaja git »
Fiber de superonline mi/ vodafon fbermax mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam size verilen teklif çok iyi. Nasıl aldınız bu teklifi? Sanırım bu teklif sitede yok.... Mesaja git »
Ziraat Bankası Vakifbank Halk Bankasi ve Sekerbank Konut Kredi Faizlerini indirdi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Yapılandırma yapılmadıktan sonra kendilerinin olsun.Mütahitlere yarar sadexe bu iş.Fiyatları anında şişircekler zaten.Yapılandırma bekledik bekledik ş... Mesaja git »
APPLE WATCH SERIES 3 (GPS) ALUM 42MM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhaba Arkadaşlar İş yerinden 2017 yılı performansından dolayı ödül olarak verilen apple watch 3 42 mm cihazımı satmak istiyorum çünkü saat takmayı h... Mesaja git »
Arkadaşları

Soickan

Lion_Army

weicell

ismailvolkan

dennisrodman

Tatangaa

Gaius Cladius Glaber

sastorir1
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

iPhone X - Apple Watch - MacBook Air - Apple Tv 4 - iPod 5 . Nesil
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125