Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gslisemih
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek AdSemih
MeslekComputer Science
KonumBursa,Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ocak 2004
2. el mesaj sayısı: 342
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cok Temiz Logitech Performance Mouse MX Darkfield! konusunu başlattı (6 yıl önce)
Merhaba arkadaslar, Cok az kullandigim "Logitech Performance Mouse MX Darkfield Wireless" mouse imi satiyorum. Ornek resimler asagidadir. F... Mesaja git »
Merhaba arkadaslar, Amerika'da amazon'dan aldigim siyah solo hd kulakligi satiyorum. Kutusu, aksesuarlari filan hersey tamamdir. Az kullandim. O... Mesaja git »
ORJINAL DR BEATS SOLO HD SIYAH KULAKLIK! SUPER FIYAT başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
100 TL fark derken? Amazon'daki fiyat tam 200 DOLAR + shipping ($10) = 380 TL http://www.amazon.com/Beats-Solo-On-Ear-Headphone-Black/dp/B008DS... Mesaja git »
Merhaba arkadaslar, Cok az kullandigim "Logitech Performance Mouse MX Darkfield Wireless" mouse imi satiyorum. Ornek resimler asagidadir. F... Mesaja git »
Merhaba arkadaslar, Amerika'da amazon'dan aldigim siyah solo hd kulakligi satiyorum. Kutusu, aksesuarlari filan hersey tamamdir. Az kullandim. Or... Mesaja git »
SIFIR OCZ VERTEX 4 256GB başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
1 tanesi forum disina satildi, 4 tane kaldi ilgilenen arkadaslara duyurulur.... Mesaja git »
SIFIR OCZ VERTEX 4 256GB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
Arkadaslar 5 tane sifir, kutusunda, normal tuketici sinifinin en hizli SSD'si OCZ Vertex 4 256GB satiyorum. Istanbul'dan ve Bursa'dan elde... Mesaja git »
SIFIR OCZ VERTEX 4 256GB konusunu başlattı (6 yıl önce)
Arkadaslar 5 tane sifir, kutusunda, normal tuketici sinifinin en hizli SSD'si OCZ Vertex 4 256GB satiyorum. Istanbul'dan ve Bursa'dan elde... Mesaja git »
SATILIK SIFIR CRUCIAL M4 256GB SSD başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Arkadaslar cok iyi fiyat verdim. Lutfen indirim istemeyiniz. Tesekkurler ilginize.... Mesaja git »
SATILIK SIFIR CRUCIAL M4 256GB SSD'ler : 750TL konusunu başlattı (7 yıl önce)
Merhaba arkadaslar, Yurtdisindan istenilen miktarda Crucial M4 256GB SSD getirecegim. Ilgilenenler taleplerini bildirebilirlerse o miktarda getir... Mesaja git »
Arkadaşları

flasource
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PhD Student in Computer Science at the University of Illinois at Urbana-Champaign

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109