Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mehmetalpertr
Gerçek Admehmet alper
Doğum Tarihi2 Eylül ****
KonumAydın,Kuşadası
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben Cimer'e şikayet etmiştim. En son Ticaret Bakanlığında görünüyordu şikayet. Ama hala cevap yazmadılar. İyi olmuş ama. Helal olsu... Mesaja git »
[quote]Orjinalden alıntı: Masso Hakettiğini aldı. Sırf RDR 2'dir GoW'dur, Spider Man'dir tuttu, beğenildi diye yılın oyunu seçilec... Mesaja git »
Altın Joystick Ödülleri'nde Yılın Oyunu Fortnite Seçildi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
yuhhh yazık yazık...... Mesaja git »
Sony E3 2019'a Katılmayacak başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
ilginç..... Mesaja git »
Sony E3 2019'a Katılmayacak! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
çok ilginç bir karar...... Mesaja git »
Abzu Switch için 29 Kasım'da Çıkacak başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
31 TL Steam'de ... N. Switch fiyatını bilemem. Bence Steam fiyatı gayet normal.... Mesaja git »
Abzu Switch için 29 Kasım'da Çıkacak başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Eğer Journey'i sevdiyseniz, ABZU tam size göre bir oyun. Kaçırmayın.... Mesaja git »
PES 2019 MS STORE da XB1 için bedava oldu konusunu başlattı (7 gün önce)
PES 2019 MS STORE da Xbox One için bedava oldu. MS TR Store da ve Sadece Xbox One içindir. ( SINIRLI SÜRE ) linke tıklayarak alabilirsiniz.... Mesaja git »
X018 Inside Xbox Diğer Duyurular ve Videolar başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Pro Evolution Soccer 2019 da MS Store da ücretsiz olmuş. Xbox için.. Duyurulur.... Mesaja git »
Microsoft Obsidian Entertainment ve inXile Entertainment'ı Satın Aldı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
MS bunları da öldürür.. Bana öyle geliyor maalesef.... Mesaja git »
Arkadaşları

d3vstator

Persona_Non_Grata

powersmachine54

Tutankhamun66
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PS4 PRO - Nintendo Switch 32 GB Grey Joycon - 4K LG TV 49 " - Kirmizi Siyah Dualshock 4 Joypad- Cooler Master ATX 750 W Midi Tower Siyah Kasa - Asus Z170 PRO Gaming Anakart - Kingston HyperX 2666 MHZ 32 GB DDR4 Ram - Intel I7 6700K Skylake 4.00 GHZ Islemci -Corsair H60 CW Sogutucu - ViewSonic 4K 28 Inch Monitor - MSI GTX 1070 8GB DDR5 Ekran Karti - Xbox One Joypad - Bloody Gaming Mouse ve Klavye - Razer Kraken 7 1 Kulaklik - Corsair Force LE SSD 250 GB - Sandisk SSD Plus 480GB - LG-BTHD 5 1 3D Bluray Ses Sistemi - Xbox 360 Joypad ---Huawei P9 Gold Leica Dual Lens ..

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125