Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
agathadaemonn
Gerçek AdSuat Özbaşak
Doğum Tarihi17 Şubat 1992
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vampire: The Masquerade - Bloodlines Türkçe Yama Çalışması başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Konu sahibi de en son 2 hafta önce girmiş foruma ne yazık ki. Gelse de bir haber verse nasıl gidiyor, gidiyor mu, gitmiyor mu?... Mesaja git »
Vampire: The Masquerade - Bloodlines Türkçe Yama Çalışması başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
En can alıcı kısmı da, oyundaki her NPC ile diyaloğa geçilebiliyor, ayrıca klanlar arasındaki iki klan resmen ayrı oynanış sunuyor oyuna, sıkılmadan ü... Mesaja git »
Vampire: The Masquerade - Bloodlines Türkçe Yama Çalışması başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beyler bir bilgi paylaşabilir misiniz acaba, nedir durum?... Mesaja git »
Bilgisayar Yenileme başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Selamlar, haber vereyim dedim. Zotac GTX 1080 buldum yakınlarımda, arkadaşımla gidip sıkı bir pazarlıkla 2550 liraya koyulmuş 1 sene garantisi kalmış ... Mesaja git »
Bir tane 2050 tl'ye buldum, faturasında gördüğüm kadarıyla 2600 liraya almış. Neden bu kadar ucuza satıyor pek anlam veremedim, en kötü bir sorun ... Mesaja git »
Cevaplar için teşekkür ederim herkese, yıllar önce bu bilgisayarı topladığımda, yıllar sonra tek tek ekran kartını, işlemciyi vs. değiştiririm diyordu... Mesaja git »
Teşekkürler cevap için. İşlemci olarak i5 8600k için ne dersin? Ayrıca bendeki anakarta uymuyor mu acaba işlemci ve ekran kartı? Bir de anakarta masra... Mesaja git »
Up up up... Mesaja git »
Bilgisayar Yenileme konusunu başlattı (4 ay önce)
Selamlar, eski bilgisayarımın parçalarını değiştirmek istiyorum. Elimdeki sistem şu ; Ekran Kartı : GTX 760 İşlemci : AMD FX 8320 Anakart : MSİ 990FXA... Mesaja git »
Cyberpunk 2077'nin Türkiye'deki Dağıtımını Bilkom Üstlenecek başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Olmasa da olur ama Türkçe olursa tadından yenmez.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109