Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Robot Doktoru
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sürüm WW-4.21.40.223(andriod M) ün kaynak kodu Asus destek den silinmiş. ben önceden indirmiştim. ilgilenen var ise paylaşımımdan indirebilir. AS... Mesaja git »
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
opsiyonel 20.198 e kadar günceller sonrası için 21. li 6 rom u manuel indirilerek geçilir... Mesaja git »
: Multitronik(CVT) şanzıman özellikleri nelerdir? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
CVT teoride mükemmeldir. Bir motorun her devirde maksimum güç üretmesi ile eşdeğerdir. Motora her devirde maksimum güç ürettiremiyorsanız şanzımanı mo... Mesaja git »
Multitronik(CVT) şanzıman özellikleri nelerdir? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Başlığı ilgilendiğim multitronik olarak açmıştım ancak CVT kullanan birçok marka var sorum genel aslında Audi nin bir süre kullandığı sonsuz diş... Mesaja git »
kombi sirkülasyon pompanız sürekli çalışıyormu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bence elektrikli yağlı radyatör(veya Konvektör Isıtıcı) koy bitsin... düşük wat bir pompa koyman gerekir diye düşünüyorum. sonuçta kombi zaten uzak... Mesaja git »
kombi kollektör ayarı nasıl yapılır? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
kırmızıdan debi ayarı mavi den de açma kapama yapmanızı tavsiye ediyorum. (illa peteklere ilişmek istemiyorum diyorsanız). kırmızı-mavi iki vana ka... Mesaja git »
Bizde herşey iphone dan sonra çokca çıktı zannediyorduk. meğer harekt senröründen yakınlık sensörüne, qr teknolojisinden ona şuna buna hepsi iphone da... Mesaja git »
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hmm android 6 mı? Tam kodunu yazarmısın?... Mesaja git »
peteklerin bazılarının alt kısmı ısınmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sıkıntıyı anladım. Filteriyi yıkamak için çıkardığımda petekler hava yapmış. Tesisat gidiş ve dönüş vanalarının ikisinide kapatmıştım oysaki ... Mesaja git »
Arkadaşları

Kütahyalı 77
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Eğer insanlar; Microsofttun kendilerine kaybettirdiği zaman, para ve fikirlerinin değerini hesaplayabilselerdi(veya nesne gibi görebilselerdi), en az yapacakları bütün MS kurumlarını kendi elleri ile yıkmaktır...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109