Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Robot Doktoru
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bizde herşey iphone dan sonra çokca çıktı zannediyorduk. meğer harekt senröründen yakınlık sensörüne, qr teknolojisinden ona şuna buna hepsi iphone da... Mesaja git »
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hmm android 6 mı? Tam kodunu yazarmısın?... Mesaja git »
peteklerin bazılarının alt kısmı ısınmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Sıkıntıyı anladım. Filteriyi yıkamak için çıkardığımda petekler hava yapmış. Tesisat gidiş ve dönüş vanalarının ikisinide kapatmıştım oysaki ... Mesaja git »
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
WW-4.21.40.184(andriod M) veya WW-52.20.40.196 L yeni yok... Mesaja git »
Zenfone 2 Stock Rom Yükleme (Bilgisayarlı) https://www.google.com.tr/search?q=Zenfone+2+Stock+Rom+Y%C3%BCkleme+(Bilgisayarl%C4%B1) bu yol brick olsa... Mesaja git »
Microsoft Doğruladı: Scalebound İptal Edildi başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
microsoft un c#, directx, windows xp ve win7. dışındaki çoğu şeyi başarısız. donanım konusunda ise genelde başarılı (ürettiği donanımların yazılımsa... Mesaja git »
Microsoft Doğruladı: Scalebound İptal Edildi başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
abicim kendine sıktıktan sonra ne rekabeti? xbox alanlarada sıktı? bu gidiş ile varlığı ile yokluğu arasında zaten pek fark kalmıyor...... Mesaja git »
microsoft gerçektende çok [tanımlayabilcek bir kelime bulamıyorum] neye el atsa kurutuyor... studyolarını niye kapadı ne manyak bir firmaa (stüdy... Mesaja git »
peteklerin bazılarının alt kısmı ısınmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Çok garip bir durum görüyorum. yardımcı olabilirmisiniz? 6 peteğini kullandığım bir tesisatta kombiye en yakın 2 uzun peteğin; sağ alttan giriş so... Mesaja git »
Arkadaşları

Kütahyalı 77
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Eğer insanlar; Microsofttun kendilerine kaybettirdiği zaman, para ve fikirlerinin değerini hesaplayabilselerdi(veya nesne gibi görebilselerdi), en az yapacakları bütün MS kurumlarını kendi elleri ile yıkmaktır...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141