Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
qwert345
Gerçek Admurat küçük
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bayan için araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
rica ederim,umraım istediğiniz araca kavuşursunuz :)... Mesaja git »
Bayan için araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Burcu hanım bunun bir matematiği yok aslında.Kimi hergün işine gitmek için kullanır kimi ayda bir gezmek için kullanır aracı. Ancak 200 000 km üstü... Mesaja git »
Bayan için araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Almaya gitmeden önce aracı ekspertiz yaptırmanızı öneririm.150-200 tl civarında.Motorunun,kaputununun sorunsuz olmasına direklerinde oynama olmamasına... Mesaja git »
Hepsiburada ile Heyecanlı Bir Yolculuk başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Evet arkadaşlar 2 haftadır oyuncu monitörü arıyordum amazondu falandı filandı neyse. Aradığım monitörün hepsiburada.com'da amazon fiyatında olduğunu g... Mesaja git »
3500 tl Laptop Öneri başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
arkadaşlar asus x550vx dm324d modelinden kesinlikle uzak durun.2 gün önce gittigidiyordan aldım dün cayma hakkımı kullanıp laptopu iade ettim. Bu m... Mesaja git »
Merhaba hepsiburada indirim kuponu mevcut mu acaba?... Mesaja git »
TÜM SİTELERİN BEDAVA İNDİRİM KUPONU DAĞITIM MERKEZİ !!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
[color=#3300CC][/color] ...... Mesaja git »
3500 TL CİVARI NOTEBOOK TAVSİYESİ (ACİL) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
hocam daha önce pavilion serisi kullanmıştım ısınma sorunundan dolayı bir kere canım yandı bir daha hp asla almam :)... Mesaja git »
3500 TL CİVARI NOTEBOOK TAVSİYESİ (ACİL) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
2 gb gtx 1050 mi yoksa 4 gb gtx950m mi daha iyi performans verir ? bir de işlemci i5 sizin söylediğinizde.... Mesaja git »
Arkadaşlar 3500 tl civarı kardeşim için notebook alacağım. ASUS X550VX-DM324D aldım ancak kronik sorunlu olduğu için ürünü iade ettim. https... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094