Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zubeyrtasci
Gerçek Adzubeyr taşçı
Doğum Tarihi12 Eylül 1993
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar bende pro modeli var ve nokia 8 ile takas teklif ettiler, genel olarak baktığımda bana da mantıklı geldi. Ama nokia 8'de şarj süresi çok dü... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eski telefonumda 3 ram vardi, 1 kullaniyordu sistem, bunda 4 var 2 kullaniyor. Boyle iki kat fark neden olusuyor merak ettim, var mi bilen? Ayrica dah... Mesaja git »
laptop kameram açılmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bazı leptoplarda kamerayı kapatabiliyorsun fn tuşları ile ses kapatır gibi, ona bir bak... Mesaja git »
2 Asus arasında kaldım tavsiye lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ne icin alacaksiniz bu leptoplari, umarim oyun oynamayi dusunmuyorsunuzdur? Eger performans istiyorsaniz islemci modellerinin sonunda U olanlari terci... Mesaja git »
YORUM YAPARSANIZ BUGÜN ALINACAK - ACİL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben de tam benzer bir konu acmak icin gelmistim acikcasi. Fiyat olarak normal ancak ben 13 inch lik bilgisayarlara bakiyorum hem zariflik hem kullanim... Mesaja git »
Lenovo Vibe P1 Unlock ve Root başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
fastboot flash recovery twrp.img yazdığımda ilki Okey diyor ikincisi Failed diyor. Nedeni ne olabilir? Recovery modda supersu'yu yüklemeye kalktığımda... Mesaja git »
PUBG Çekilişi(ÇEKLİŞ YAPILDI) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Junghands Chronoscope başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Sahte/çakma olmadan gerçek saatle olmuyor mu? Olur tabi ki neden olmasin zaten marka takintim yoktur tipi onemli benim icin :) bu arada hasir kordo... Mesaja git »
Junghands Chronoscope konusunu başlattı (11 ay önce)
Baslikta belirttigim saatin modellerini cok begendim. Acaba ucuza cakmasini bulabilecegim bir site biliyor musunuz? Yurtdisi kargolu bir yer de olabil... Mesaja git »
Aynisinin turk telekom ve vodafone icin olanlarini da yapma sansiniz varsa cok guzel olur... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ebeneZer
Dota 2 player

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125