Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yasar
Gerçek Adyasar diri
Doğum Tarihi30 Ocak 1974
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2003
2. el mesaj sayısı: 139
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SEAGATE 1 tb hdd satılmıştır. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
1 tb seagate expansion ekim ayında alındı garantili kutulu satılmıştır.... Mesaja git »
Selamaleykum hayirli forumlar herkese ps4 oynuyorum nikim mehtili1974 psn bu ara cokuyor ping sorunu yasiyorum xbox one gecsem sadece rainbow oynuyo... Mesaja git »
ps4 monitor led tv yardım başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
tv suan masrafli 1700tl 800tl kadar monitor alsam kulalik cikisina hoperlör baglasam tv kadar akicilik renkler canli olurmu derseniz konsol tv daha i... Mesaja git »
bimeksten alinma 2017 30 temmuzda garantisi bitiyor 2 kol 1adet kutulu oyun the division pro gececegim icin satilik istanbul fatihteyim istanbul ic... Mesaja git »
alınık  Dying Light The Following Enhanced ps4 konusunu başlattı (2 yıl önce)
istanbul ici alınık  2el uygun fiyatlı Dying Light The Following Enhanced fiyatıyla pm beklerim... Mesaja git »
alınmıstır konusunu başlattı (2 yıl önce)
Ürünün tam kodu CMZ8GX3M1A1600C10 aradıgım urun tek kittir 8gb tek parcaSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
selam sahibinden ilanımdaki xbox one ps4 pro ile takaslamak istiyorum ilgilenen lerin sahibinden adresindeki ilan butun ozelikleriyle takas ile ilgil... Mesaja git »
Ps4 PRO Sony Eurasia Kolsuz 1450TL - Kollu 1700 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
pm attım... Mesaja git »
ps4 pro ile takaslık xbox one 1tb konusunu başlattı (2 yıl önce)
selam sahibinden ilanımdaki xbox one ps4 pro ile takaslamak istiyorum ilgilenen lerin sahibinden adresindeki ilan butun ozelikleriyle takas ile ilgili... Mesaja git »
Satılık -takaslık uygun fiyatlı msi gtx 970 gaming başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Selam irtibat numaranızı varmıydu ekran kartı için rahatsız etmistim... Mesaja git »
Arkadaşları

WEST_BOY

pinkcrow7

superms

:::LOSTPLANET:::

spunky24

rockerroll

mehtun

retchop

sezer19
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: amd phenom ll x4 965 125w c3 asus 785td v evo 280tl
Alıcı: sezer19
Tarih: 12 Mart 2013; 14:34:51
Yorum
Yaşar abi her konuda cok iyi birisi herkesin alışveriş yapmasını isterim teşekkürler yaşar abi :)
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094