Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
speedystop
Gerçek AdBarbaros Türkoğlu
Doğum Tarihi30 Nisan ****
MeslekMuhasebe Müdürü
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aracınız kaç km de ne arıza açtı? başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
2009 Citroen C4 192 binde mars motoru bozuldu şu an elektrikcideyim. Girecek kazığı bekliyorum. Edit: kömürler bitmiş 100 TL işçilik dahil... Mesaja git »
Çözüm bulduğunu sananlara şok! Bekleyen de ceza yiyecek başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu işin çözümü yine kenara çekip uyumaktir gideceğiniz yere yarım saat erken gitmek uykuyu engellemez.... Mesaja git »
Köprüde hayatını kaybeden askeri öğrenci Murat Tekin başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Peygamber hadisine göre ahir zamanda camide namaz kılanlardan sadece birkaçı gercek müslüman olacak deniliyor. Cami sayısını 3 ile çarp yüzde kaç gerc... Mesaja git »
Çözüm bulduğunu sananlara şok! Bekleyen de ceza yiyecek başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
110 ile hiç sağdan gitmediginiz o kadar belli ki!!... Mesaja git »
İyide yaptıkları şeyin aynısını muayenede ki elemandan elindeki cihazla yapıyor zaten bu yüzden hafif kusura cevirildi. Başkan şuna para muslugumuz ke... Mesaja git »
Çözüm bulduğunu sananlara şok! Bekleyen de ceza yiyecek başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Size bir önerim var 110 ile sağdan benim için 15 dk gidin. Sonra gelin tekrar bir konuşalım.... Mesaja git »
Hız sınırı var diye kenara çeken adam bir zahmet uykusu geldiği içinde kenara çeksin değilmi?... Mesaja git »
Küçükken kötü insanların sadece dünyada birkaç tane olduğunu filmlerde iyilerin sürekli onları dövüp bize zarar veremediklerini düşünürdüm. Büyüyünce ... Mesaja git »
Köprüde hayatını kaybeden askeri öğrenci Murat Tekin başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Allah rahmet eylesin. Yazacak çok şey varda.... Ne kadar acımasizlar bu çocuğun ölü vücuduna tekme atan müslümanlar nerede??? Yahudi cenazesi geçiyor ... Mesaja git »
yağa boşyere mi fazla ödüyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yağa dikkat edin üreticinin istediği sertifikasyonlari karsilasin yeter. Çok sık marka değiştirmeyin. Yerli üretim bahsedilen yağları bende denemek is... Mesaja git »
Arkadaşları

OceanMaster

fethi_daricioglu

Sturmgeist
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.148