Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
speedystop
Gerçek AdBarbaros Türkoğlu
Doğum Tarihi30 Nisan ****
MeslekMuhasebe Müdürü
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çok acayip galaksonik translatik olmamismi hocam :) resmen cümleler arası zevkle yolculuk yaptım. Zeki adamsıniz vesselam.... Mesaja git »
Üzüm üreticileri isyanda. Para etmeyen üzümü yollara dökecekler başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
O sen olsan bari su versen bari Hazırım dedim dünden oh yes evet önden Hortumsuz itfaiye nerden O sen olsan bari Oooooo... Mesaja git »
Istanbul Yağmur Yağdı Trafik Felç başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Yemin ediyorum ben hayatımda böyle birşey görmedim. Bu kadermi?... Mesaja git »
Hastane'de yaşlı amcayla dalga geçen hemşireler.. başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Çok şükür bu günde utandık.!... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
İnternetten başvuru yapıyorsanız başvuru ekranında, telefon ile başvuru yapıyorsanzı telefonda kodu söylüyorsunuz. Başvuracakmısınız? Gönderiyim özel ... Mesaja git »
İDRİS USTA YENİ VİDEOSU. başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
üzerine 5 daha koy almanyada üniversiteye kaydol. Yoksa o paraya avrupada şey bile çekilmez.... Mesaja git »
Dikkat ediyorum, hakaret etmeden, azıcık sistemi eleştiren sorgulayan insanlara sanki aynı ağızdan çıkar gibi herkes, Vatan Haini. Solcu. Çapulcu. Erm... Mesaja git »
TEOG KALKTI, LYS DE KALKIYOR!!! başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Mezun olalı 10 sene olmuş çalışayımda bir üniversiteye gideyim dedim. Şimdi napıcam ben?... Mesaja git »
3. Dünya Savaşı sandığımızdan yakın duruyor!!! başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Bundan sonra kolay kolay bizim neslimizin savaş görebileceğini ben sanmıyorum. Avrupa halkı geçmişte yaşadığı acıları unutmadı daha taze. Tabi bizde u... Mesaja git »
Türkiyeyi Beğenmeyen Gençlik. başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Ömründe bir tarih kitabı bile okumamissin, Almanya'nın nasıl yerle bir edilip, neredeyse tüm Avrupa ülkelerinin naziler tarafından savaşın içinde yogr... Mesaja git »
Arkadaşları

OceanMaster

fethi_daricioglu

Sturmgeist
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.175