Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
speedystop
Gerçek AdBarbaros Türkoğlu
Doğum Tarihi30 Nisan ****
MeslekMuhasebe Müdürü
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rot ayarlarım nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Abim 3 yıldır araç bende eşim sağ tekeri kaldırıma vurdu teker dışarı durumdayken ayar civatasi varmı? Sanıyorum sürmeyle düzelmez.... Mesaja git »
Rot ayarlarım nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Hocam araç sağa çekiyor. Hep yol sağa eğilimli diye düşünüyordum. Kaster ayarı yapılıyormu peki onudami sasecide cektirecegiz? Yoksa ayar civatalari... Mesaja git »
Ben aldım eşim hiç memnun kalmadı.... Mesaja git »
Öldürülmek üzereyim başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Kardeşim evim Kocaeli'nde eğer yenge ve çocuk tan dolayi endişeleniyor san bende evliyim getir hanımla arkadaş olsunlar bir süre elimden ancak bu geli... Mesaja git »
İNGİLTERE'DE TAKSİCİLER SALDIRI SONRASI ÜCRETSİZ HİZMET VERDİ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Gavurlara ozenmekten bıktık kardeşim biz nasıl muslumaniz anlamadım.... Mesaja git »
Rot ayarlarım nasıl? konusunu başlattı (5 gün önce)
Dostlar herkese Merhaba; Uzun zamandır rota gitmemiştim. Ön tekerleğime çivide girince bu vesile ile gittim. Önce 4 tekere alet bağlanıp değerlere ba... Mesaja git »
Citroen C4 için takmatik perde seti başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Resmi cismi varmı hangi kasa C4 ne kadar? Neye göre alacağız hocam?... Mesaja git »
Ulan nasil evlatlar bunlar 2 tane evde yatiyormus. Bu nasil devlet suriyelilere varken bu amcaya yok? Hayir yaslilik maasidami baglamamislar?... Mesaja git »
İş beğenmiyorlar diyenler başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Valla arkadaş farklı acıyla filan yaklasmiyor. Bildiğin gözleri kapalı kulakları sagir. Farklı bakış açıları güzeldir sonuçta hepsi doğruya ulaşır. F... Mesaja git »
İş beğenmiyorlar diyenler başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bak kardeşim senelerdir insanlar mecburen zaten dediğini uyguluyor. Mecburiyetten !!! Peki ne değişti? Maaşlarmi arttı? Çalışma saatlerimi düştü? Hiç... Mesaja git »
Arkadaşları

OceanMaster

fethi_daricioglu

Sturmgeist
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.093