Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Be-Mine
Gerçek Ad 
KonumManisa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Araç içi kamera Tavsiyesi ( 1. Msj Hep Güncel ) Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Başka sitelerde bulunabiliyor ama fiyatı biraz yüksek, Viofo A118C 60$'a satılırken A118C2 75$. [color=#FF0000][b]Arkadaşlar siz de talepte bulunun... Mesaja git »
Araç içi kamera Tavsiyesi ( 1. Msj Hep Güncel ) Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ucuz ve markasız A118C olarak satılan versiyonların "kırpılmış" ve daha düşük kalitede olduğunu, pahalı Viofo (ve belki Blueskysea?) marka olarak sat... Mesaja git »
Araç içi kamera Tavsiyesi ( 1. Msj Hep Güncel ) Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
[b]Cihazlar arasındaki kalite farkını gösteren diğer küçük bazı detaylar ve ipuçları da var ama onlara değinmeye gerek yok. Ancak video çekim kalite... Mesaja git »
Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 42 $ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Verdiğiniz örnekteki olay da çok ilginç bir deneyimmiş gerçekten! Buradaki kullanıcı radyo açıkken A118C'nin kaydettiği seste pa... Mesaja git »
Araç içi kamera Tavsiyesi ( 1. Msj Hep Güncel ) Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Pil nerede ki hocam, ben göremedim fotoğraflarda? ... Mesaja git »
Araç içi kamera Tavsiyesi ( 1. Msj Hep Güncel ) Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ben normal son kullanıcı olduğunuzu varsayıp bazı ek bilgiler de verebileceğinizi düşünerek incelemenize yorum yapmıştım. Uzun bir cevapta bazı ele... Mesaja git »
Araç içi kamera Tavsiyesi ( 1. Msj Hep Güncel ) Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Geçmiş olsun üstad, ucuz atlatmışsınız kazayı. Karşı şerite geçse ya da sağda ağaç, direk vs. olsa Allah korusun, kötü sonuçlara yol açılabilirmiş.... Mesaja git »
"Tavşanın suyunun suyu" Her markada, en üst seviye olanlarda bile, arıza/kalite/ömür meseleleri yaşanır, bunda hemfikiriz zaten. Üst... Mesaja git »
Yapmayın hocam ya, ben çok kalbi duygular besliyordum oysa A119'a karşı! Nette en çok tavsiye edilen cihazlar arasına girdiğini görünce daha d... Mesaja git »
Hah, süper, günlük hayatta (sahada) ikisini birlikte aynı anda kullananların olması arayıp da kolay kolay bulamayacağımız bir nimet. Sizin kullanıyo... Mesaja git »
Arkadaşları

Press_Play_On_Tape
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2013 TOYOTA AURIS 1.6 Active Skypack Multidrive S (Beyaz)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
1.992