Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Be-Mine
Gerçek Ad 
KonumManisa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sıfır Xiaomi Redmi 4x, Redmi note 4x başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
2 gündür araştırdığım kadarıyla öğrendiklerimi aşağıdaki mesajımda yazdım, zaten buraya da kimse birşey yazmamış: @ghostdawis, sizi "haberdar et"... Mesaja git »
Xiaomi Redmi 4X başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Xiaomi cihazlarda LTE Band 20 (800MHz) desteği artık gelmeye başlamış, çok sevindim. Ben Xiaomi cihazların hiçbirinde Band 20 (800 MHz) yok diye bil... Mesaja git »
Sıfır Xiaomi Redmi 4x, Redmi note 4x başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Tam anlayamadığım bir konu var; Ben Xiaomi cihazlarda Band 20 (800 MHz) yok diye biliyordum. Hatta zamanında kardeşime Mi5 alırken 4G'de sorun yaşaya... Mesaja git »
DACIA DUSTER BUJI IŞIĞI VE GAZ KESME SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hatta daha da netleştirmek gerekirse bizdeki araçta (2007 model 68lik) sadece "KWP FAST" protokolü geçerli imiş. Kağıt üstünde v1.5'ler v2.1'deki 7 p... Mesaja git »
CLİO SYMBOL GRUBU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu kronik bir sorun galiba Renault (ve Dacia) araçlarda. Birkaç gündür bu konuda araştırma yapıyorum ama gördüklerim hiç iç açıcı değil. Bir sürü mas... Mesaja git »
Önemli değil hocam, zaten çoğu benzer çakma cihazlar ve aynı tip elektronik elemanlara sahip gibi görünüyor. Dikkat edilmesi gereken çakma da olsa v1... Mesaja git »
Rengi farklı olsa da aynı tip ucuz çakma ELM327 cihazı anladığım kadarıyla. Ben de benzer ucuz v1.5'i alıyorum gittigidiyorda bir satıcıdan, bir de on... Mesaja git »
Bildiğim kadarıyla ELM327 OBD Diagnostic (Tanı-teşhis/hata tarama-silme) cihazları Dizel araçları da destekliyor. Sizin bahsettiğiniz cihazlar ise yi... Mesaja git »
Bu tip v1.5'i mi kullanıyorsunuz acaba, satıcı kimdi hatırlıyor musunuz: İmzanızdaki araçta mı kullanıyorsunuz bu arada? Bilgi için teşekkürler.... Mesaja git »
Babamın araçta da çok benzer bir problem var, sizden hemen önce yazmıştım aşağıdaki mesajımda: Kardeşimde ucuz olan mavi renkli OBD2 ELM327 v2.1 ci... Mesaja git »
Arkadaşları

Press_Play_On_Tape
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2013 TOYOTA AURIS 1.6 Active Skypack Multidrive S (Beyaz)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063