Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gizemli77
Gerçek AdEyüp DEMİR
Doğum Tarihi18 Şubat 1977
Meslekİnşaat teknikeri-Ekonomist-memur
KonumSakarya,Serdivan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vakıfbank Worldcardla 31Marta kadar faizsiz ücretsiz 1000TL kredi! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar bana herhangi bir ücretlendirma yapılmadı. Bankalara pek güven olmaz. İnşaallah sonradan birşey çıkmaz. [simage]http://store.donanimhaber.... Mesaja git »
[color=#0000CC][size=2][font="Verdana"]Eski ehliyetimi Emniyet Müdürlüğüne başvuru tarihinde iade edip, yeni uluslararası çipli ehliyetimi almak için... Mesaja git »
İlk 1000 Kişiye Elidor Hediye Paketi Koşuuunnn :) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Görseli buraya atana helal olsun. Shazam uygulamasını indir. Foto çek. Tıkla. Elidor yazı alanını dairesel çek. Otomatik çekilişe yönlendiriyor. Çekil... Mesaja git »
KABLOSUZ MOUSE ÖNERİSİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende Microsoft Wireless Mobile 1000 Kırmızı Mouse (2CF-00052) mouse vardı tam 5 sene kullandım. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tek Alkali büyük pille 3-6... Mesaja git »
Kablosuz fare'nin pil ömrü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende Microsoft Wireless Mobile 1000 Kırmızı Mouse (2CF-00052) mouse vardı tam 5 sene kullandım. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tek Alkali büyük pille 3-6... Mesaja git »
Ekmek Yapma Makinası başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Profilo ürünleri dayanıklı ve kalitelidir. 2 kez kullandım. Gayet iyi sonuç aldım. Ama, biraz yoğurma ve pişirme süresi diğer ekmek yapma makineleri g... Mesaja git »
Arkadaşlar, elemanlarının öve öve bitiremediği Alper beyleri'nin kurmuş olduğu Karaderili Yalova Thermal(doğal mineralli sıcak su) Palace vb... şi... Mesaja git »
TELESERVİCE CİHAZIMI TAMİR SÜRESİNDE GÖNDERMİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
590,36 TL'lik Teleservice teklifini kabul etmeyince, telefonu geri iade ettiler. Telefonu hoparlör ve batarya sorunuyla göndermiştim. Şimdi ilav... Mesaja git »
TELESERVİCE CİHAZIMI TAMİR SÜRESİNDE GÖNDERMİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Telefonla karşılıklı görüşmelerde karşıdan gelen sesin cızırtılı anlaşılmaması nedeniyle hoparlör arızası ve batarya süresinin az gitmesi nedeniyle 07... Mesaja git »
Arkadaşlar, HTC one M8 telefonu garanti kapsamında 07.09.2016 tarihinde hoparlör ve batarya arızası nedeniyle Teleservice gönderdim. Ancak, yaklaşık 1... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Maddesel beden ömrüm kısa; kaybedecek 1 sn zamanım yok. Koşuyorum; misafir olduğum maddesel evreni, mahlukatı tanımak ve anlamak için.Tanıdıkça da rabbimin kusursuz yaratıcılığını ve yüceliğini görüyorum." "Lg 50PM6900 pentouch Magic Remote Kumanda, 3D Smart Plasma Tv, Gigablue HD Quad linux Enigma 2, 1305 işlemci, 4 tuner Destekli Uydu Alıcısı,Asus-N61Vn-N61Vn280BD laptop, HTC One M8, Nokia Lumia 1520 - 20.7MP"
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Türk Telekom
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Hakkında
"Maddesel beden ömrüm kısa; kaybedecek 1 sn zamanım yok. Koşuyorum; misafir olduğum maddesel evreni, mahlukatı tanımak ve anlamak için.Tanıdıkça da rabbimin kusursuz yaratıcılığını ve yüceliğini görüyorum."Lg 50PM6900 pentouch Magic Remote Kumanda, 3D Smart Plasma Tv, Gigablue HD Quad linux Enigma 2, 1305 işlemci, 4 tuner Destekli Uydu Alıcısı,Asus-N61Vn-N61Vn280BD laptop, Nokia N8 12MP

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.095