Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
arjantin
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Adarj ant
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Killzone 3 Multiplayer. başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
ben kendimi bayağı geliştirdim killzone 3'te. yani başkalarına göre yine kötüyümdür ama eskiye göre bayağı gelişme var. yeteneksizler klanına katılırı... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
chains of olympus ve ghost of sparta'yı ps3'e uyarlasalar iyi olmaz mı? dehşetül ala olur bence... Mesaja git »
: Playstation 4 hakkında bilmeniz gerekenler! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
16 çekirdekli işlemci 2015'de oldukça demode olur, olmasa bile çok kısa zamanda PC tarafından ciddi şekilde geride bırakılır. Arz ederim!... Mesaja git »
: Ya PlayStation Yada Xbox Batsın başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
online konusunda MS, Live'ı bu noktaya getirmeseydi PSN diye bir şey olur muydu bilmiyorum. Eskiden online umrumda değildi ama şimdi onlinesız bir kon... Mesaja git »
: Ya PlayStation Yada Xbox Batsın başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Bence PC ve konsol rekabeti olmalı. Wii, Xbox 360 ve PS3 bu kadar konsol fazla. Mesela sadece PS3 ve PC arasında rekabet olsa daha iyi olurdu. Zaten M... Mesaja git »
: Crysis 2 multi demosunu nasıl buldunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Miex Foruma ne zamandır girmiyorum, bi girdim aynı tas aynı hamam, playstation bölümünde komedi bitmek bilmiyor ne z... Mesaja git »
: Crysis 2 multi demosunu nasıl buldunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
civciv çıkacak kuş çıkacak pinky. framerate sorunu da olmazsa bence ps3 versiyonu daha iyi... Mesaja git »
kimsenin fake'i değilim, üyeliğimi kapattırdım sonra yeniden üye oldum hatta bu da kapanacak. sen benim cv'yi boşver de valla yanlış ata oynad... Mesaja git »
senden daha önceden bu forumdaydım, ben seni trgamer ve adventuresoul'dayken de bilirdim ama sen daha o zamanlar burda değildin, o yüzden ben send... Mesaja git »
: THE WALKiNG DEAD (PS3 ONLiNE & PS3 ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Dizi 10 numara, inşallah oyunu da iyi olur. Aklıma gelmişken, zombiler birbirine neden saldırmaz ki? Hep insanlara saldırırlar. Bence birbirlerine de ... Mesaja git »
Arkadaşları

Dante

SolidRises

NextGenCeo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Islak imzanız kural dışıdır! || Lakin siz rahat olun.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125