Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Çömlekçi
Gerçek AdMurat ÇÖMLEKÇİ
Doğum Tarihi12 Nisan 1982
KonumKastamonu, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 53
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SU ARITMA CİHAZI TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam lux su aritma cihazı siparişi verdim. Pompasız. Su Pompası sonradan takılabiliyor mu şebeke basıncı yeterli gelmezse?... Mesaja git »
Royal Green Soft ve Rolay Green Lux modelleri arasında kapalı kasa olması dışında bir fark var mı hocam, fiyatları aynı?... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bu telefon yüzünden motorola ve lenovodan soğudum. Bozulunca özellikleri daha düşükte olsa ba?ka marka telefon aldım. Bravo LENOVO.... Mesaja git »
Hocam %10 indirim devam ediyor mu?... Mesaja git »
Falllout 1 Türkçe Yama çalışması 2017 (çevirmen aranıyor) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
çeviri ekibi The Satanist Athletic-o ... Mesaja git »
Batman The Enemy Within 1-5 Türkçe Yama başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Önce birkaç bilgi vermek istiyorum. Bildiğiniz üzere 4.bölümün sonunda iki farklı Joker doğuyordu. 5. bölümde de bunla başlayacaksınız. Ya iyi Joker o... Mesaja git »
## Yatak Tavsiyeleri ## başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar 7 yaşındaki oğlum için rahat edebileceği bir yatak almak istiyorum. nasıldır? Fiyatı uygun geldi, tavsiye eder misiniz?... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar, MotoG4 telefonumu servise yollayacağım. Kutunun üzerinde KVK logosu var. Kutu içinden çıkan tüm belgelerde TELESERVİCE yazıyor. Hangisine ... Mesaja git »
The Wild Eight %100 TÜRKÇE YAMA v0.4.2 C - GÜNCELLENDİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Not:Rar'dan çıkan klasör içindeki dosyayı oyundaki dosya ile değiştirin iyi oyunlar.... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Malesef işe yaramadı. Dün üç kez bir kaç saat arayla kendi kendine açıldı. İlk açılışta bir kaç programı kaldırdım. Bir iki dakika sonra kendiliği... Mesaja git »
Arkadaşları

sasmalco

DownClock01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ##SATILMIŞTIR## Leadtek Winfast PX 9800GT - Fan arızalı 35,00 TL
Alıcı: sasmalco
Tarih: 2 Aralık 2014; 9:32:23
Yorum
Genel Puan

Ürün: ##SATILMIŞTIR## Core2Duo e6320+Gigabyte 965p-DS3 rev3.3+CorsairValueSlct 2x1GB Ddr2 667Mhz 110,00 TL
Alıcı: rcklai85
Tarih: 21 Kasım 2014; 15:46:14
Yorum
temiz ürün sorunsuz alışveriş..saglam hızlı kargo güvenilir satıcı..tsk
Genel Puan

Ürün: ##SATILMIŞTIR## Western Digital My Book 2TB 3.5" SIFIR '150,00 TL'
Alıcı: coolgeo
Tarih: 7 Kasım 2014; 15:25:20
Yorum
Kendisinden 2 TB harici disk aldım.Ürün söylediği gibi kapalı kutu çıktı.Dürüst bir arkadaş.Kendisiyle güvenle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.Teşekkür ediyorum.
İmza

Tohum saç,
Bitmezse toprak utansın.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109