Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Anxiolytic
Gerçek Ad 
KonumAdana,Çukurova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 124
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İbiza 1.0 TSİ - Uzun süreli kullanım ortalaması (Şehir içi) başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Hocam alt devirlerdeki canlılığı nedeniyle 1.6'ya kadar olan atmosferik motorlu araçların hemen hemen hepsinden daha performanslı olduğundan emin olab... Mesaja git »
Seçili süpermarket ürünlerinde ikincisi %50 indirimli HB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Bindirip indirmişler de olabilir :)... Mesaja git »
Seçili süpermarket ürünlerinde ikincisi %50 indirimli HB başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
4 adet Domestos 3.5 kg çamaşır suyu 50 liraya geldi.... Mesaja git »
TSİ motor güçleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
MErhaba arkadaşlar , Örnek vermek gerekirse Polo 1.0 TSİ 95 bg'ken audi a3 1.0 TSİ 110 küsür bg. Sonucta üreten firma aynı ,motor aynı.Bu motorlar... Mesaja git »
İngbank Hesaptan otomatik ödeme talimatına 100₺ nakit iade başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kampanyalar/100tl-nakit-hediye?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=OFT Şimdi ING'den otom... Mesaja git »
Online'da da geçerli, mağazada da. En son Carrefour indirimiyle ucuza almıştım 8.75 falandı tam hatırlamıyorum. Eve'de tanesi 8 TL, bu fiyata... Mesaja git »
Watsons.com.tr'de 50 TL'ye 20 TL İndirim - Vodafone başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bana verdikleri kupon bu ama hata alıyorum: VDFDC999... Mesaja git »
Watsons Duş Jelleri 1 + 1 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
İnternete özel duş jelleri 1 Alana 1 Bedava var.. %15 İndirim Koduyla baya uygun fiyata alabiliyorsunuz..... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam ÖTV'li fiyat 72500'e geliyor ki o fiyata manuel araç bile kalmadı artık. Bütceyi biraz arttırırsanız i10 olabilir.... Mesaja git »
Araç İbiza 1.0 tsi 95'lik manuel Fotoyu açamayanlar için: 1994 km toplam mesafe 20 km/h ortalama hız 6.2 lt/100 km Yol bilgisayarı 100 saati... Mesaja git »
Arkadaşları

hopeless1

ChaRisMaTiq1i

i87

megalomanyag

altayliyim

atomcu

Maestro26

ol0c0lo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156