Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Anxiolytic
Gerçek Ad 
KonumAdana,Çukurova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 123
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Az önce yazılım güncellemesi yapılacak diye servisten çağırdılar. Ben arka emniyet kemerindeki sorun nedeniyle cagrılmayı bekliyodum. Bu konuyu sorduğ... Mesaja git »
Cevap: hep TSİ cılar mı açacak ! bir de puretech yakıt esprisi başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
İbiza 1.0 tsi manuel... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam kontrol ettim de bende yaz saati tiki zaten kapalı olduğu halde sorun oluyor. Tiki aktifleştirdim ben de bi de böyle deneyelim :)... Mesaja git »
deposunu fulleyen var mı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Seçimden beri büyük zam gelecek korkusuyla full depo dolaşıyorum.... Mesaja git »
Migros Sanalmarket Algida Dondurma 30/15 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Çikolata kaplı olanlar dışında hepsi erimiş. Dondurma beklerken salep gibi bisey geldi.Yigenlerim geliyor diye bolca almistim.Nasip değilmiş.... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Cevap: Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam İbiza'nın şuanda Style, FR ve Excellence olmak üzere 3 farklı donanımı var. Bunlara Plus paket vs. eklenebiliyor. Linkten opsiyonları detaylı ol... Mesaja git »
Cevap: Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam sanırım linkteki gibi dolu bi araç arıyorsunuz: Bu aracı 100 bin civarında birakacaklarini tahmin ediyorum. En az 5-6 bayiyi arayıp hatta... Mesaja git »
Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam TEB bana 6.ayın sonunda sanırım 3 aylık bilanço sonu olduğu için o oranı teklif etmişti. Şuan gitsem 19 vereceklerini hiç sanmıyorum. Vadelerini... Mesaja git »
Hocam hakikatten rodaj sonrası tüketim ciddi anlamda düşmeye başlıyor ya da biz araca alışıyoruz. Aynı aracı geçen sene aldığımda ilk zamanlar 6,5 lit... Mesaja git »
Cevap: hep TSİ cılar mı açacak ! bir de puretech yakıt esprisi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
2018 Engine of the Year 1 litre altı : Volkswagen 999cc three-cylinder turbo 1-1.4 litre : PSA Peugeot Citroen 1.2-litre three-cylinder turbo 1.4-1... Mesaja git »
Arkadaşları

hopeless1

ChaRisMaTiq1i

i87

megalomanyag

altayliyim

atomcu

Maestro26

ol0c0lo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109