Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muratdogan456
Gerçek AdMurat DOĞAN
Doğum Tarihi10 Kasım 1989
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 103
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 42 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük müzik sanatçısı ? başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Barış Manço varken diğer sanatçılara şans vermek....... Mesaja git »
★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Garantinin bitmesine 1 hafta kala pilin çabuk bitmesi ve üst hoparlörden gelen cızırtıdan dolayı garantiye gönderdim cihazımı. Bakalım nasıl bir geri ... Mesaja git »
Kendisinden X-plane 11 oyunu aldım. hızlı alışveriş oldu. teşekkürler.... Mesaja git »
Bu konu uzun süredir ufak değişikliklere uğrayarak bu hale gelmiştir.Yabancı bir dilin nasıl öğrenilmesi gerektiğini 7 adımda anlattım. Buradaki siste... Mesaja git »
***Kalıplaşmış İngilizce Cümleler (YENİ KALIPLAR EKLENDİ- GÜNCEL)*** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (26 gün önce)
KONU TEKRARDAN GÜNCEL ARKADAŞLAR.EN SON EKLENEN KALIPLAR KIRMIZI RENKLİ OLANLARDIR. Bildiğiniz gibi kalıplaşmış ingilizce cümle grupları var.Yaba... Mesaja git »
İletişim için instagram adresim; Arkadaslar benim ingilizce ögrenmemde çok faydasi olan siteler ve kaynaklar gerçekten seçerek yaziyorum siteler... Mesaja git »
Ev Yapımı PASTIRMA Tarifi (Deneyin) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
- - 1 Kg veya daha fazla miktarda Kontrfile veya Antrikot dana eti. http://1.bp.blogspot.com/_SJIv5crM2ck/SiWMtGTxCuI/AAAAAAAAAII/vMq0Z8NU6nE/s... Mesaja git »
LG 49UK7550PLA AMAZON 3958 TL ye düştü. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ben de çok araştırdım ve bu cihazda karar kıldım. bir kaç aya evleneceğim inşallah, piyasanın baya altında amazondan aldım ben de... Mesaja git »
★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba Beyler, Bir sorum olacak, telefon uzun süredir 7.1.1 B6 sürümünde ve artık şarjı eskisine göre daha az gidiyor. Cihazı sıfırlamak istiyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

merenk

Mergen57
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Nintendo 3DS Pal + Oyunlar Sıfır Ayarında
Alıcı: yigit.donmez
Tarih: 13 Eylül 2013; 15:42:36
Yorum
Başından sonuna kadar iyi bir alış-verişti. Konsol ve oyun söylendiği gibi sıfır ayarında geldi.
Genel Puan

Ürün: SATILIK 3DS METALIC RED
Alıcı: yigit.donmez
Tarih: 13 Eylül 2013; 15:41:17
Yorum
Jelatinine kadar her şey yerinde sıfır ayarında elime ulaştı. Kesinlikle öneririm.
İmza
*i5 2500K işlemci *Corsair H60i *Kingston 4x2 Gb 1600Mhz CL9 Ram *AsRock Z77 Pro3 Anakart *Sapphire AMD RX 480 Ekran Kartı *Kingston 120 GB SSD *WD Caviar Black 1 TB HDD *Corsair Carbide 200R Kasa *HighPower 850W PSU *Logitech G300 Mouse *Logitech G105 Klavye *Logitech G930 Kulaklık *LG 22" FULL HD TV Monitör M227WDP

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109