Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Hellori Hazretleri
Gerçek AdYigit Yalinkiliç
Doğum Tarihi18 Haziran 1987
KonumManisa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 57
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 47 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Redmi 7'nin teknik özellikleri ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
redmi note 5 ve redmi note 6'nın aynısı çentiği değiştirip değiştirip kakalıyorlar millete.... Mesaja git »
Global romu olmaz bildirimleri gelmez sd855 ile kanser oluruz artık. Neyse ben op6t aldım 7t'ye kadar başıma dert aramıyorum..... Mesaja git »
Beinsport maç özetleri açılmıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
içinde "octa" kelimesi geçen bir program kurmak gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam. beIN uygulamasını indirip oradan izleseniz?... Mesaja git »
Türkiye'deki En İyi Otomobil Testi Kanalı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Haberim yoktu bir bakayım demek ben aynı şeyi düşünmüşüm... Mesaja git »
Türkiye'deki En İyi Otomobil Testi Kanalı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
32 yaşında 2 çocuk babası kamu görevlisiyim, ülkemizin mevcut durumu ve devlet dairelerindeki laçkalıktan dolayı birkaç aydır bende ciddi şekilde işim... Mesaja git »
hocam type-c portu kullanan kulaklık olarak ne önerirsiniz? op6t kullanıcısı olarak bullets v2 düşünüyorum dahili dac'da varmış hiç kullanma fırsatını... Mesaja git »
★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
çok fazla sayıda referansı olan bir facebook sayfası vardı ancak bu pasaport kayıt ücretlerinden sonra kapattı diye biliyorum istanbuldaysanız dükkanı... Mesaja git »
★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
telefonu ilk aldığım birkaç gün 1-2 saat kadar pubg oynamama rağmen 7-8 saat civarı ekran süresi alıyordum ancak şu an 2-3 saat kadar pubg oynamama ra... Mesaja git »
10GB RAM'li çılgın telefon | OnePlus 6T McLaren başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
8/128 Op6t kullanıcısıyım, 3 yıl öncesine kadar fanboy olmasam da apple kullanıcısıydım ve sizin kadar abartılı şekilde olmasa da sizinle aynı fikirde... Mesaja git »
★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
saydıklarınız arasında oneplus 6t'yi konuşmaya, tartışmaya bile gerek yok.... Mesaja git »
Arkadaşları

RONNIE

enclave

mustiki212

prometheus

mrsmrc

C.Canky

mühendis.

Ennio Morricone2

musq
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Hakkında
[color=

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109