Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
haktan24
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ooo iki dakkada gene gerilmiş buralar arkadaslar kim neyi nasıl oynar orası ona kalmıs yabancı dilin olsun olmasın türkiyede de satıs istiyorlars... Mesaja git »
PS Vita Sistem Yazılımı Güncellemesi 3.70 Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
her ps vita haberinde içim gidiyor be kardeşim full set topladım öyle dolabın bir köşesinde yatıyor cihaz ne kadar ps4 kanadında cok co... Mesaja git »
Gran Turismo Sport Ocak Güncellemesi Yarın Yayınlanacak başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
oyun ilk piyasaya cıktıgı zaman neydi şimdi ne oldu önemli olan oyunu cıkardın eyvallah cogu firma sallar fazla üstüne birşey koymaz an... Mesaja git »
NAND bellek fiyatları yarıya düşebilir başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Tamda 120 gb dan 240 geceyim dedim biraz daha bekliyeyim ozaman teşekkürler haber için... Mesaja git »
ASUS Rog Strix RTX 2060 inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Emege saygı bizde suan bu galiba yok surası söyle burası böyle adam eglenerek oyun oynayarak test yapmıs bunun kime zararı var ? hakikatten anlam vere... Mesaja git »
ASUS Rog Strix RTX 2060 inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
forum degilde mesut abi genel insanımızın hepsinde psikolojik problemler mevcut üretim üretme bilgi akısı hiç bir şey yok verdigin emegin karsılıgı yo... Mesaja git »
2si1 | AMD Muhteşem dönüyor Ryzen 3 ve Vega 2 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
iyiki varsınız elinize emeginize saglık. suanki toplumun durumunu acıkca anlattıgınız için ayrıca teşekkürler...... Mesaja git »
MSI'ın en güçlü ekran kartı | RTX 2080 Ti Lightning Z başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
ısıklı mısıklı moruq... Mesaja git »
2si1 | Türk Telekom indirim yaptı Vodafone yeni fiyatları açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
açılmayoooorrrrr... Mesaja git »
gene spoilerin anasını aglatmıssınız be kardeşim oyun oynamayan belki bir dünya adam var bizde oynadık bitirdik gelip burda bu tantanayı yapmanın... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094