Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
komoli
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi6 Ağustos 1982
MeslekMak Yük Müh
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ekim 2003
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 30 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Skyforge - MMO F2P - PS4 başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Diğer sınıfları açmak için ne yapmamız gerek. Oyun hakkında detaylı Türkçe rehber bulabileceğimiz bir site var mı?... Mesaja git »
Çok beğendiğimi söyleyemem. Sanki biraz karışık.... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar gtx 1070, ryzen 5 1600 ile darboğaz yapar mı? Bütçemi zorlayıp 1070 almayı düşünüyorum. Yoksa rx 580 alacağım.... Mesaja git »
Özelleştirilmiş AMD Radeon RX 500 ekran kartları ufukta göründü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar acaba rx570, rx480' den daha performanslı mı olacak? Bende yeni sistem toplama aşamasındayım. Eğer rx480' den daha performanslı bir kart ol... Mesaja git »
AMD Radeon RX 500 serisi detaylanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Acaba rx570, rx480' den daha performanslı mı olacak? Bende yeni sistem toplama aşamasındayım. Eğer rx480' den daha performanslı bir kart olacak ise ve... Mesaja git »
5000 TL Sistem ve bileşen uyumu konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar aslında 4500 T gibi bir sistem toplamak istiyordum ama 5000e kadar çıktı bu olay. Daha makul fiyatlar olacağını düşündüğüm için AMD sistem ... Mesaja git »
DRAGON AGE: INQUISITION | PlayStation 4 (2014 Yılın Oyunu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar bende oyuna yeni başladım. Archer oynuyorum. Bana uygun bir takım önerebilir misiniz? Perk olayını tam anlayamadım. Archer için ne seçilmel... Mesaja git »
Uygulama güncellemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Android için durum aynı mı?... Mesaja git »
Uygulama güncellemeleri konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar, ios uygulamalarını güncellerken bütün veriyi baştan mı indiriyor? Yani uygulama/oyun 1GB ise güncelleme geldiğinde 1GB baştan mı indiriliy... Mesaja git »
DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar oyunda hal saçma sapan itemler var mı? Hack itemler silinmiş mi? Bilgisayarda oynuyorum şuan ama büyük ekranda oynamayı özledim.... Mesaja git »
Arkadaşları

mkmdesign
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
Haruir
LOL
Graves

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.113