Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MrJohnPetrucci
Gerçek Adsadasd asdasd
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[sizer=blue]2015 Hediye Satın Alma Rehberi Dosya Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
çekiliş... Mesaja git »
(ANK) SATILIK PS3 320 GB GARANTİLİ 11 OYUNLU. 600 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
ürünü kırdırılabilir durum da mı ?... Mesaja git »
galaxy s3ümü güncelleyemiyorum.Bende mevcut sürüm 4.1.1 , telefondan yazılım güncelleştirme yaptıgımda kullanılabilir güncelleme yok yazıyor.Kiesten d... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: DARKBLUE82 Orijinalden alıntı: MrJohnPetrucci arkadaşlar youtube uygulamasını kullanrken veya chrome uygulamasnda i... Mesaja git »
arkadaşlar youtube uygulamasını kullanrken veya chrome uygulamasnda internette gezinirken mesajlara baktıgımda veya tuş kilidi yapıldıgında video yükl... Mesaja git »
Görüntü Bağdaştırıcısında 2 ekran kartı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
uppp... Mesaja git »
Görüntü Bağdaştırıcısında 2 ekran kartı? konusunu başlattı (6 yıl önce)
asus n55 laptop aldım.Görüntü bağdaştırıcısında 2 tane ekran kartı gözüküyor ne oldugunu anlayamadım. Hangisini kullanıyor benim bilgisayarım.Ekran ka... Mesaja git »
Antivirüs aktif iken laptopa format atılırsa başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
tamam çok teşekkürler. Ram 4gb . pc baya performanslı zaten ama 1 senedir home premium kullanıyodum . Hep yavaş geliyodu şimdi ultimate e geçicem baka... Mesaja git »
Antivirüs aktif iken laptopa format atılırsa konusunu başlattı (6 yıl önce)
ben win 7 home premium kullanıcısıyım. win 7 ultimate in daha iyi performans verdiğini söylüyorlar bu yüzden laptopa ultimate yüklemeyi düşünüyorum. a... Mesaja git »
galaxy s3 arkaplanda videolarin yuklenmesi konusunu başlattı (6 yıl önce)
Youtube da telefondan video izlerken arkaplanda baska bi programa gectigimde video yuklemeyi durduruyor. Bunu engelleyecek bi program var mi. Bide s3 ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.076