Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Hare Rama
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Adalar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ekim 2003
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 10 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Yanlış anlaşılan şarkı sözleri :D:D başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Grup Gündoğarken "Ankara'dan Adil geldi,elde bir ayran tavasi,Adem Baba beni cok severmis..." Dogrusu Neymis ??? "Ankara'dan abim geldi,evde bir b... Mesaja git »
: DH Anti-Futbol grubu.Futboldan nefret edenler!Mükemmel bir fıkra! başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Ben de futbolu sevmeyenlerdenim niye derseniz burada açıkladım çünkü fazlasını söyleyemem bu forumun kurallarını aşar. http://anindatepki.com/fo... Mesaja git »
: Asus P750 için son durum nedir? Alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Sonuçta hararetli bu cihaza sahip olanlar hala çok övüyorlar bunu arada kaldık... Fiat fena da değil.... Mesaja git »
TOSHIBA Net book sahasında NB 100 konusunu başlattı (10 yıl önce)
http://static.shiftdelete.net/img/article/toshiba-nb105.jpg http://www.blicca.com/ckfinder/userfiles/images/donanim/tosh_nb100_2.jpg * Ea... Mesaja git »
Asus P750 için son durum nedir? Alınır mı? konusunu başlattı (10 yıl önce)
Buradan başka yerlerden bayağı sorunları olduğu ve kısmen toplatıldığı satışı durdurulduğu haberlerini okuduk. Lakin bunlar aylar öncesinin haberleri.... Mesaja git »
: Serbest Sohbet Köşesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
ay balam... tek başıma çıkirem ben dağlara bala dağlara bala dağlara yangını volkan görirem, cin görirem, can görirem mezarda hortlak görirem ... Mesaja git »
: Kendi kendine... başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
@: Engineers cheers BİNBAŞI olmuşsun ıslatalım Bakın güzel bir yere tosladık iyi bir jeton düştü şimdi: Birisi yaptı'dan insanın yapması ka... Mesaja git »
: Kendi kendine... başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Kendi kendine olmak ifadesi mantık hatası taşır. Ancak birisi yapıyor ifadesi de kanımca maddenin işleyisi hakkında bilgi eksikliği taşır. Çünkü buna ... Mesaja git »
İmate Jasjar QWERTY klavyesini Türkçe kullanmak konusunu başlattı (10 yıl önce)
Temiz bir Jasjar eime geçti. Klavyesine tamah olup aldık yazılarımızı orada tekmil ederiz diye ancak üzerindeki QWERTY klavyesinden Türkçe girdirmeyi ... Mesaja git »
: Serbest Sohbet Köşesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: was Orjinalden alıntı: Hare Rama .....Bu lafım kimseye değil bir tesbit olarak bakışımdır. Hikâye...kim inanır ... Mesaja git »
Arkadaşları

Citizen

Red Kit

Drifter_Soldier

harina

ANDREI

El-Cezeri

Relusion
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Forum, medenice söyleneni dinlemek, karşıt fikre saygı duyup, bilgi ve yorum sunma sanat ve ortamıdır.
Bunun aksini yapanlar çağdışı kalmaya mahkumdur.
Hare Krişna Hare Krişna *** Hare Rama Hare Rama
Krişna Krişna Hare Hare *** Rama Rama Hare Hare

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125