Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Heroesmania
Gerçek Adİlker Koçer
Doğum Tarihi4 Haziran 1990
MeslekMakine Mühendisi
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PEUGEOT 208 SAHİPLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam Merhaba, Cihaza ba?lanan aracyn probleminin yanly? tespit edildi?ini sanmyyorum. O cihazlar çok büyük oranlarda sorunu do?ru tespit ediyo... Mesaja git »
Hocam Merhaba, vites kutusu arızası büyük bir problem. İlk hatayı verdiğinde araba şiddetli bir sarsıntı yaptı, sanki 10'la giderken duvara vurduğun... Mesaja git »
Bendeki de aynı araç. Bugüne kadar vites kutusu arızası dışında hiçbir problem çıkarmadı. Size tek tavsiyem yoğun trafikte ve yokuşta aracı manuelde... Mesaja git »
Sorununuz sanırım aracı durduğu yerden kaldırırken değil, trafikte hızınızı 7 - 8 kmh lere düşürdükten sonra tekrar hızlanmakla alakalı. Bu probl... Mesaja git »
Siz numarayı gönderin, yakın zamanda arayacağımı düşünmüyorum ama yinede rehberimde bulunsun Aracı da uzun süreli aldım. İlk arabam, uzunca b... Mesaja git »
Ben de az önce youtube'da bir videosunu izledim. Tek tuşla Smeg ekran normal bir android tablet ekranına dönüşüyor ve android tablette yapabileceğin h... Mesaja git »
Aynısı benim de başıma geliyordu. Vites kutusu arızası için servise gittiğimde vites geçişlerinde de sıkıntı olduğunu, çok erken vites attığı için a... Mesaja git »
Merhaba, Bu hiç küçümsenecek bir hata değil. Aynısı başıma geldi. Vites kutusu arızası aldığımda araç sürekli kendini vurduruyodu, vites atmıyo... Mesaja git »
★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba, Bende bu kablonun siyahından var; http://turkish.alibaba.com/p-detail/Geri-%C3%A7ekilebilir-usb-kablosu-usb-kablosu-%C5%9Farj-cihaz%C4... Mesaja git »
Merhaba, Bende yaklaşık 6 aydır var (1.4 Active E-HDI 68 HP 2015). Benim aracın ortalama yakıtı da hemen hemen aynı. Full depoyla 700 km'yi geç... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
heroesmania
TV
LG
Tablet
Asus
Notebook
Dell
Dünyadan Futbol
Manchester United FC
Clash of Clans
Heroesmania
Basketbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.328