Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sh4dy_081991
Gerçek AdSerhat Bahar
Doğum Tarihi29 Ocak 1991
KonumKırklareli,Lüleburgaz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Resident Evil 2'nin Demosu Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
PS4 te oynadım demoyu ve tee 99 a çocukluk anılarıma geri döndürdü beni teşekkürler Capcom. Bence RE3 remake i bir sonraki ne... Mesaja git »
NVIDIA GeForce RTX 2060 Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Beklediğim bir karttı şuan gtx 1060 6 gb kullanıyorum ve memnunum ama tr fiyatına göre buna geçiş yapabilirim. Gtx 1060 a göre yüz... Mesaja git »
Battlefield V 11.12.2018 Güncelleme Notları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oyun gayet keyifli bf1 den daha fazla eğleniyorum çıktığı günden beri oyundayım ama çok fazla hata ile çıktı. Düzeltmelere ra... Mesaja git »
Cliff Bleszinski Bir Daha Asla Oyun Yapmayacağını Söylüyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Geow sevdiğim bir seriydi(ilk 3 oyunu için diyorum) bu adam gittikten sonra 4. oyunla pekte iyi iş çıkarmadı diğer yapımcı. Epic Games't... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Boyle bir oyun bir daha kolay kolay gelmez. Ilk oyunu zamaninda ps3 te oynamistim ve ardindan satmistim konsolu ve oyun yillar icinde surekli aklimday... Mesaja git »
Control'ün Yeni Oynanış Videosunda Boss Dövüşü Gösteriliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
O kadar yetenekli bir stüdyo 2 oyundur boşa vakit harcıyor. Şöyle Max Payne veya Alan Wake gibi bir oyun yapsalar olmaz sanki. Bu tarz oyunl... Mesaja git »
Remedy Yarın Büyük Bir Duyuru Yapacak başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ah be bi Max Payne remastered olsa varya...... Mesaja git »
SPIDER MAN (INSOMNIAC GAMES) "PLAYSTATION 4 EXCLUSIVE" başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Oyun süperdi bitirdiğimde hayran kaldım. Kesinlikle Batman Arkham serisi gibi 3 leme vs olması lazım hatta bir oyunu sonraki nesilde çıkarsa nasıl göz... Mesaja git »
Marvel's Spider-Man'in İlk DLC'si The Heist 23 Ekim'de Çıkacak başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
"Playstation fanboyları piyasası düşmeden satmaya çalışacaktır" ben bu kurduğun cümleden dolayı öyle dedim. Örneğin... Mesaja git »
Marvel's Spider-Man'in İlk DLC'si The Heist 23 Ekim'de Çıkacak başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sadece PS fanboylarımı oynayacak bu oyunu sanıyorsunuz. Yani öyle yorumlar yapıyorsunuz ki akla mantığa sığan bir tarafı yok sanki herkes kulland... Mesaja git »
Arkadaşları

dodomoco

karatepe
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.070