Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
General Darknes
Gerçek AdHasan
İlgi AlanlarıOEM
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Msi B350M Gaming Pro mu? Asus Prime B350-Plus mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
İkisi kıyas kartlar değil , sebebi ise msı M serisi yani kırpılmış bir kart.M-atx forumunda Tavsiyem asus olur... Mesaja git »
Burdan O İNSANLARA Selam Gönderiyorum >>> başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
98 kasa araçlardan bahsediliyordur umarım , çoluk çoluk muhabbeti olamaz bu olan değil mi... Mesaja git »
Anakart ve bileşenler uyumlu mu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
1156 socket sistem , ölü yatırım olur. Ucuzundan g4560 + gtx 1050ti alırsanız çok daha mantıklı olur.... Mesaja git »
İşlemci ve Anakart tavsiyesi(Bütçe 750 tl) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Apu sistem ve fm2 sockete ddr4 ram uyumlu değil... Mesaja git »
Vatan promotorleri başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bırakalımda orada bulunsun bi zahmet Yahu ben sırf içerisinde ejderha etiketi çıkıyor diye gidip msı alan biliyorum... Mesaja git »
sistem son kontrol(özellike soğutma konusunda) ryzen 1600x başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Anakart oc işlemine uygun değil , denemeyin derim. M serisi kırpılmış kart ve mosfet soğutucuları yok.İstediğiniz kadar kaliteli cpu cooler ekleyin.A... Mesaja git »
Sistem Güncellemesi Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İşlemciniz 1556 socket yani işlemci yükseltmenizde seçenekler çok az.... Mesaja git »
2000-2500 tl kadar sistem önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Pentium 4560 cpu + 1050ti Buyrun bf1 multi testi... Mesaja git »
Vatan promotorleri başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Promotörler marka satış elemanları , kendi ürünlerini önerirler. Lakin vatanda hiç corsair,gıgabyte,thermaltake promotörleri görmedim Kısacası kendi... Mesaja git »
İmzamdaki bilgisayarı pahalıya mı almışım ? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Lenovo Y520 çok güzel cihazdır eğer kıstas o ise Cihazınızdan bir tık daya yukarıda gpu da 1050... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
go
TV
Samsung
Klima
Vaillant
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
İşlemci
AMD
Anakart
ASRock
Sabit Disk
Hitachi
Ekran Kartı
Zotac
Modem
Cisco

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.297